Юридичні послуги міжнародного класу   •   Захист Ваших інтересів в Україні та у всьому світі   •   Київ +38 (050) 441 3615   •   Маріуполь +38 (0629) 410 144

Юридична фірма «МБЛС» заснована в 1996 році в місті Маріуполі, великому промисловому і портовому місті на півдні України, на узбережжі Азовського моря. Першою назвою фірми було «Морський бізнес та юридичні послуги».


Наша фірма однією з перших в країні стала надавати юридичні послуги у сфері морського права та міжнародної торгівлі. Засновниками фірми були досвідчені професіонали, що добре знали цю сферу по своїй роботі у державних органах і компаніях. Зараз один з засновників фірми – Людмила Іванівна Мащенко – є партнером МБЛС.

У 2009 році для більш повного представництва інтересів своїх клієнтів фірма відкрила офіс у Києві – місці знаходження всіх центральних та вищих органів влади України, а також представництв іноземних держав і організацій.

У 2010 році, з приєднанням до фірми нового покоління партнерів, було прийняте рішення про розширення практики у напрямку обслуговування місцевого і міжнародного бізнесу та інвестицій. Одночасно було ухвалено використовувати як базову скорочену назву фірми - «МБЛС» - для спрощення спілкування з клієнтами та відображення динамічності нової команди.

Нашими клієнтами є судноплавні та інші підприємства з США, Великобританії, Греції, Швейцарії, Кореї, Ліберії та інших країн світу.

Команда МБЛС - фото

Юридична фірма МБЛС увійшла до ТОП-10 юридичних фірм України в практиках митного, морського і транспортного права згідно з рейтингами Юридичної газети «ЛІДЕРИ РИНКУ», 2016 та 2017.


Статистика справ, 2016 р.

Консультації 20%
Судові спори 80%
Спори з державними органами (податкова і митниця) від загальної кількості судових справ 75%
Спори з фізичними та юридичними особами25%
Виграно справ від загальної кількості 100%
Економічний ефект роботи / сума виграних справ на 1 юриста - 3 283 748 грн 100%

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Відповідно до запитів клієнтів, наша фірма напрацювала широку, інколи унікальну, практику по веденню судових спорів, пов’язаних з судноплавством, агентуванням, міжнародною торгівлею, інвестуванням у будівництво та банківськими послугами.

Завдяки тому, що МБЛС розпочала роботу в асоціації з однією з провідних британських юридичних фірм «Лоуренс Греєм» у компанії були встановлені міжнародні стандарти якості юридичних послуг. Наразі партнери фірми мають досвід роботи або стажування у міжнародних юридичних компаніях.

МБЛС надає послуги українською, російською та англійською мовами. За потреби також залучаємо перекладача для оперативної обробки матеріалів іншими розповсюдженими мовами світу.

Основний принцип діяльності нашої фірми – орієнтація на результат, надання кваліфікованих послуг у розумні строки з урахуванням індивідуальних потреб клієнта.

НАШІ ПАРТНЕРИ

МБЛС підтримує тісні контакти з провідними юридичними фірмами в Великобританії, Греції, Італії, Туреччини, Австрії, Латвії та Росії. Зокрема, нашими партнерами є Lax & Co LLP, Великобританія; Pavlakis & Partners, Греція; CTS Tax Advisory GMBH, Австрія; The Indian Lawyer та інші.

^
X