MBLS - стираємо кордони   •   Ваш юридичний радник в міжнародній торгівлі, перевезеннях і інвестиціях   •   Київ   •   Маріуполь   •   +38 (066) 265 0645

Юридична фірма «МБЛС» була заснована в 1996 році в місті Маріуполі. Маріуполь - центр металургійної та машинобудівної індустрій південного сходу України. Тут же знаходиться найбільший український морський торговельний порт Азовського моря.


Історія

Фірма МБЛС була створена на базі юридичної компанії «Морський бізнес та юридичні послуги». Ця компанія з 1996 року надавала ексклюзивні профільні послуги в сфері перевезень та міжнародної торгівлі в Україні і по всьому світу, в тому числі завдяки налагодженим партнерським відносинам з профільними іноземними юридичними фірмами.

Засновниками фірми були досвідчені професіонали, які добре знали галузь з досвіду роботи в державних органах і компаніях. Одним з наших перших клієнтів, зокрема, стало Азовське морське пароплавство, в оперативному управлінні якого знаходилося 85 морських суден усіх типів.

Для більш повного забезпечення інтересів своїх клієнтів у 2009 році фірма МБЛС відкрила офіс у Києві - місці розташування всіх центральних і вищих органів влади України, а також представництв іноземних держав та організацій.

У 2010 році до фірми приєдналося нове покоління партнерів. Тоді ж було прийнято рішення про розширення практики в напрямках обслуговування локального та міжнародного бізнесу та інвестицій. Одночасно було вирішено використовувати як базову скорочену назву фірми - «МБЛС», абревіатуру назви «Maritime Business & Legal Services».


МБЛС сьогодні

В процесі розвитку, наша компанія успішно освоїла і активно здійснює нові практики. Зараз основні напрямки нашої діяльності - транспортне / морське право, міжнародні суди та арбітражі, судові процеси в Україні, комерційне (торговельне) право і митниця, обслуговування бізнесу та інвестицій, імміграційне право, сімейні і спадкові справи.

Завдяки асоціації з однією з провідних британських юридичних фірм «Лоуренс Греєм» (Lawrence Graham) з 300-річною історією і офісами в різних країнах світу, в нашій компанії були встановлені міжнародні стандарти надання юридичних послуг.

Сьогодні офіси МБЛС працюють у Маріуполі та Києві. Наші клієнти - судноплавні та інші компанії не тільки з України, а й з США, Великобританії, Греції, Кореї, Ліберії, Швейцарії та інших країн. Ми успішно захищаємо інтереси наших клієнтів по всьому світу.

Партнери та юристи МБЛС - сертифіковані адвокати. Ми дотримуємося правил адвокатської етики, зберігаємо комерційну таємницю та конфіденційну інформацію наших клієнтів. Передана нам інформація охороняється законом як адвокатська таємниця.


Наші переваги

  • багаторічний успішний досвід роботи в сфері перевезень та міжнародної торгівлі
  • відмінне знання зони Азовського і Чорноморського басейнів
  • досвід роботи та стажування в міжнародних юридичних фірмах
  • партнерські відносини і тісні контакти з провідними юридичними фірмами Великобританії, Греції, Франції, Туреччини, Італії, Австрії, Латвії, Росії та інших країн світу
  • міжнародні стандарти надання юридичних послуг
  • надання послуг на 3-х мовах: українській, російській і англійській, а при необхідності і інших завдяки залученню перекладачів

Наші партнери

МБЛС підтримує тісні контакти з провідними юридичними фірмами у Великобританії, Греції, Франції, Туреччини, Італії, Австрії, Латвії, Росії та інших країнах світу. Зокрема, нашими партнерами є: Lax & Co Solicitors, Великобританія; Pavlakis & Partners, Греція; Delviso Avocats, Франція; CTS Tax Advisory GMBH, Австрія; The Indian Lawyer та інші.

Команда МБЛС - фото

Юридична фірма МБЛС: Андрій Мащенко, Людмила Мащенко, Влада Мащенко.


МБЛС у 2016 році

За рейтингом видання «Юридична Газета» - «Лідери практик» Юридична фірма МБЛС у

ТОП-8

юридичних фірм у практиці транспортного/морського права в Україні

Лідери практик визначені на підставі оцінки співвідношення доходу компанії за досліджуваний період і показників ефективності її роботи, яка обчислюється за формулою співвідношення доходу до загальної кількості юристів, та репутаційної складової, яка забезпечувалася голосуванням колег з ринку.

МБЛС у 2017 році

За рейтингом видання «Юридична Газета» - «Лідери практик» Юридична фірма МБЛС у:

ТОП-7

юридичних фірм у практиці транспортного/морського права в Україні

Лідери практик визначені на підставі оцінки співвідношення доходу компанії за досліджуваний період і показників ефективності її роботи, яка обчислюється за формулою співвідношення доходу до загальної кількості юристів, та репутаційної складової, яка забезпечувалася голосуванням колег з ринку.

ТОП-7

юридичних фірм у практиці корпоративного права і

ТОП-4

у практиці нерухомість і будівництво

за рейтингом, проведеним виданням «Юридична газета» відповідно до кейсів (угод/ судових спорів), в яких брала участь компанія у дослідженому періоді.

ПУБЛІКАЦІЇ

Аналітика:

08.04.2021 Міжнародний комерційний арбітраж і національні суди

17.01.2020 Практика розгляду спорів щодо коригування митної вартості товарів і порушення митних правил

14.01.2020 Нововведення в податковому законодавстві для фізичних осіб підприємців

20.11.2019 Як відновити незаконно звільненого співробітника і отримати компенсацію за час вимушеного прогулу. Чи зможе він потім працювати?

03.11.2019 Зміна балансу сил загрожує Чорноморському миру

29.07.2019 Коментарі Андрія Мащенко про правомірність затримання російського танкера NEYMA / NIKA SPIRIT

27.01.2019 Керченська протока і Азовське море нагріваються, оскільки вантажні судна, які знаходяться під санкціями, продовжують горіти.

15.12.2018 Напад ВМФ Росії на українські кораблі в Керченській протоці - коментарі юристів МБЛС

09.08.2018 Стягнення боргів із судноплавних компаній: нюанси.

20.03.2014 Росія повинна буде заплатити Україні за залізничну інфраструктуру в Криму.

10.07.2012 На судна і суду немає.

10.05.2011 «Юридична газета». Поле для роздумів.

12.04.2011 Чим керуються крюїнгові компанії?

 

^
X