Юридичні послуги міжнародного класу   •   Захист Ваших інтересів в Україні та у всьому світі   •   Київ +38 (050) 441 3615   •   Маріуполь +38 (0629) 410 144

Юридична фірма «МБЛС» була заснована в 1996 році в місті Маріуполі. Маріуполь - центр металургійної та машинобудівної індустрій південного сходу України. Тут же знаходиться найбільший український морський торговельний порт Азовського моря.


Історія

Фірма МБЛС була створена на базі юридичної компанії «Морський бізнес та юридичні послуги». Ця компанія з 1996 року надавала ексклюзивні профільні послуги в сфері перевезень та міжнародної торгівлі в Україні і по всьому світу, в тому числі завдяки налагодженим партнерським відносинам з профільними іноземними юридичними фірмами.

Засновниками фірми були досвідчені професіонали, які добре знали галузь з досвіду роботи в державних органах і компаніях. Одним з наших перших клієнтів, зокрема, стало Азовське морське пароплавство, в оперативному управлінні якого знаходилося 85 морських суден усіх типів.

Для більш повного забезпечення інтересів своїх клієнтів у 2009 році фірма МБЛС відкрила офіс у Києві - місці розташування всіх центральних і вищих органів влади України, а також представництв іноземних держав та організацій.

У 2010 році до фірми приєдналося нове покоління партнерів. Тоді ж було прийнято рішення про розширення практики в напрямках обслуговування локального та міжнародного бізнесу та інвестицій. Одночасно було вирішено використовувати як базову скорочену назву фірми - «МБЛС», абревіатуру назви «Maritime Business & Legal Services».

Команда МБЛС - фото

Юридична фірма МБЛС увійшла до ТОП-10 юридичних фірм України в практиках митного, морського і транспортного права згідно з рейтингами Юридичної газети «ЛІДЕРИ РИНКУ», 2016 та 2017.


МБЛС сьогодні

В процесі розвитку, наша компанія успішно освоїла і активно здійснює нові практики. Зараз основні напрямки нашої діяльності - транспортне / морське право, міжнародні суди та арбітражі, судові процеси в Україні, комерційне (торговельне) право і митниця, обслуговування бізнесу та інвестицій, імміграційне право, сімейні і спадкові справи.

Завдяки асоціації з однією з провідних британських юридичних фірм «Лоуренс Греєм» (Lawrence Graham) з 300-річною історією і офісами в різних країнах світу, в нашій компанії були встановлені міжнародні стандарти надання юридичних послуг.

Сьогодні офіси МБЛС працюють у Маріуполі та Києві. Наші клієнти - судноплавні та інші компанії не тільки з України, а й з США, Великобританії, Греції, Кореї, Ліберії, Швейцарії та інших країн. Ми успішно захищаємо інтереси наших клієнтів по всьому світу.

Партнери та юристи МБЛС - сертифіковані адвокати. Ми дотримуємося правил адвокатської етики, зберігаємо комерційну таємницю та конфіденційну інформацію наших клієнтів. Передана нам інформація охороняється законом як адвокатська таємниця.


Наші переваги

  • багаторічний успішний досвід роботи в сфері перевезень та міжнародної торгівлі
  • відмінне знання зони Азовського і Чорноморського басейнів
  • досвід роботи та стажування в міжнародних юридичних фірмах
  • партнерські відносини і тісні контакти з провідними юридичними фірмами Великобританії, Греції, Франції, Туреччини, Італії, Австрії, Латвії, Росії та інших країн світу
  • міжнародні стандарти надання юридичних послуг
  • надання послуг на 3-х мовах: українській, російській і англійській, а при необхідності і інших завдяки залученню перекладачів

Наші партнери

МБЛС підтримує тісні контакти з провідними юридичними фірмами у Великобританії, Греції, Франції, Туреччини, Італії, Австрії, Латвії, Росії та інших країнах світу. Зокрема, нашими партнерами є: Lax & Co Solicitors, Великобританія; Pavlakis & Partners, Греція; Delviso Avocats, Франція; CTS Tax Advisory GMBH, Австрія; The Indian Lawyer та інші.

Статистика справ, 2016 р.

Консультації 20%
Судові спори 80%
Спори з державними органами (податкова і митниця) від загальної кількості судових справ 75%
Спори з фізичними та юридичними особами25%
Виграно справ від загальної кількості 100%
Економічний ефект роботи / сума виграних справ на 1 юриста - 3 283 748 грн 100%
^
X