Юридичні послуги міжнародного класу   •   Захист Ваших інтересів в Україні та у всьому світі   •   Київ +38 (050) 441 3615   •   Маріуполь +38 (0629) 410 144

В нашій команді працюють досвідчені юристи з багаторічним стажем

 
Андрій Мащенко - фото

Мащенко Андрій Геннадійович

керуючий партнер

моб.: +38 050 441 36 15

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Андрій - випускник економіко-правового факультету Донецького національного університету та факультету міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, з відзнакою.

Працює в МБЛС з 1999 року.

Має досвід безпосередньої роботи в іноземних юрисдикціях, у тому числі юридичного супроводу ділових переговорів і захисту громадян України за кордоном, веде справи у співпраці з іноземними адвокатами.

Андрій спеціалізується на представництві інтересів клієнтів в судах при вирішенні цивільних і господарських спорів, справах про адміністративні правопорушення. Має досвід вирішення земельних спорів, стягнення боргів в Україні і за кордоном, захисту прав інвесторів в будівельних проектах та ін. Андрієм напрацьований великий, а іноді ексклюзивний досвід арешту морських суден в Україні і в іноземних юрисдикціях.

Андрій консультує з питань структурування бізнесу, в т.ч. з використанням офшорних структур.

Є автором ряду статей в спеціалізованих виданнях, зокрема, про правила арешту морських торговельних суден, міжнародне транспортне сполучення та інших.

Андрій має право на заняття адвокатською діяльністю.

Володіє українською, англійською та російською мовами.

У рейтингу «Юридичної Газети» за результатами 2012-2013 років названий одним з 5 кращих юристів в практиці морського права в Україні. Юридична фірма МБЛС під керівництвом Андрія увійшла до ТОП-10 в практиках транспортного, морського і митного права відповідно до рейтингу Юридичної газети - Юридичні компанії України, 2016. Був юридичним радником голови правління ПАТ «Українська залізниця», директором з правових питань та корпоративного управління цього підприємства.

 
Людмила Мащенко - фото

Мащенко Людмила Іванівна

партнер, керуюча маріупольським офісом

офіс: +38 0629 410 144

моб.: +38 050 564 73 63

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Людмила Іванівна Мащенко має більше 35 років досвіду роботи в юридичній сфері.

Після закінчення Харківського юридичного інституту в 1973 році за спеціальністю «правознавство» працювала в Луганській області в органах державної влади, юристом на підприємстві, нотаріусом, суддею.

У 1986 році пані Мащенко була запрошена на роботу в юридичний відділ Азовського морського пароплавства, яке на той момент об'єднувало всі порти Азовського моря, судноремонтні заводи, Керченську переправу, а також управляв 133 морськими судами. На додаток до великого досвіду в сфері морського права, отриманому в пароплавстві, пані Мащенко пройшла стажування в агентській компанії «Долфін» в Італії.

У 1996 році Людмила Мащенко стала партнером і співзасновником юридичної фірми МБЛС.

У 1996 році Людмила Іванівна з командою юристів МБЛС розробила і вперше застосувала схему арешту морського торгового судна на території України в порту Маріуполь.

Людмила Мащенко є одним з провідних фахівців-практиків у сфері морського права в Україні. Зокрема, в 1995 році вона входила до складу консультативної групи при розробці Кодексу торгового мореплавання України.

Має свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю.

 
Влада Мащенко - фото

Мащенко Влада Володимирівна

партнер

моб.: +38 050 697 07 87

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Влада має великий успішним досвідом представництва інтересів підприємств в судах господарської, адміністративної та цивільної спеціалізацій всіх інстанцій, а також досвідом виконання судових рішень. Працюючи юристом великих підприємств, набула значного досвіду захисту інтересів підприємств в процесі проведення перевірок контролюючими та правоохоронними органами.

Влада має успішний досвід мирного врегулювання суперечок між великими компаніями. Серед успіхів Влади, зокрема, врегулювання багаторічної суперечки двох девелоперських корпорацій, в результаті якого сторони домовилися про спільну діяльність в проекті, який був предметом спору.

Влада є фахівцем в питаннях нерухомості. Має багатий досвід юридичного супроводу угод з нерухомістю, в тому числі повного супроводу придбання цілісних майнових комплексів, оренди, будівництва, а також вирішення спорів, пов'язаних з нерухомістю, включаючи вирішення земельних спорів (оскарження / захисту прав на землю, оскарження рішень органів місцевого самоврядування, захисту прав орендарів землі та інших).

Влада - випускниця господарсько-правового факультету Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого, м Харків.

Юридичну практику почала в 2001 році. До початку роботи в МБЛС працювала юрисконсультом ЗАТ «Севастопольський морський завод», м. Севастополь, а також компанії з управління активами «Глобус ессет менеджмент» і ТОВ «Енергетичний стандарт (Україна)», м. Київ, групи "Енергетичний стандарт", яка об'єднує Львівобленерго, Черкасиобленерго, Запоріжтрансформатор і судноплавну компанію Укррічфлот.

НОВИНИ

Андрій Мащенко та Наталія Шпак взяли участь в обговоренні нових регламентів Міжнародного комерційного арбітражного суду і Морської арбітражної комісії

12 квітня 2018 року у Національному університеті «Одеська юридична академія» у м. Одеса відбулося фахове обговорення змін у процесуальному законодавстві України щодо судової підтримки міжнародн...

Читати далі

Представники МБЛС взяли участь в роботі Конференції BOSCO

22-23 лютого 2018 р. партнери Юридичної фірми «МБЛС» Андрій Мащенко та Наталія Шпак взяли участь у роботі Конференції BOSCO - лідера в організації щорічних конференцій VIP-класу в галузі міжнародног...

Читати далі

МБЛС - в ТОП-7 юркомпаній в практиці транспортного / морського права

Юридична фірма МБЛС увійшла до ТОП-7 юридичних компаній в практиці транспортного / морського права в Україні згідно з рейтингом видання Юридична газета - «Лідери ринку 2017». ...

Читати далі
^
X