MBLS - стираємо кордони   •   Ваш юридичний радник в міжнародній торгівлі, перевезеннях і інвестиціях   •   Київ   •   Маріуполь   •   +38 (066) 265 0645

В нашій команді працюють досвідчені юристи з багаторічним стажем

 
Андрій Мащенко - фото

Мащенко Андрій Геннадійович

керуючий партнер

моб.: +38 050 441 36 15

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Андрій - випускник економіко-правового факультету Донецького національного університету та факультету міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, з відзнакою.

Стаж юридичної роботи - з 1999 року. Адвокат - з 2008 року.

Спеціалізується на правовому супроводі щоденної господарської діяльності підприємств в Україні та зовнішньоекономічної діяльності. Структуруванні бізнесу з використанням офшорних компаній. Веденні судових спарв в українських і закордонних судах. Має великий, а іноді ексклюзивний досвід арештів морських суден в Україні і за кордоном.

Має досвід безпосередньої роботи в іноземних юрисдикціях, зокрема супроводу ділових переговорів і захисту громадян України за кордоном, веде справи у співпраці з іноземними адвокатами.

Є членом Асоціації правників України та Національної асоціації адвокатів України, член комітету з міжнародних зв'язків НААУ.

Є автором статей в авторитетних юридичних і ділових виданнях на тему міжнародного транспортного сполучення та застосування в Україні норм міжнародного морського права.

У рейтингу «Юридичної Газети» за результатами 2012-2013 років названий одним з 5 кращих юристів в практиці морського права в Україні.

Працював директором з правових питань і корпоративного управління ПАТ «Укразалізниця», радником з правових питань голови правління цього підприємства.

Володіє українською, англійською та російською мовами.

Публікації:

 
Людмила Мащенко - фото

Мащенко Людмила Іванівна

партнер, керуюча маріупольським офісом

моб.: +38 050 564 73 63

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Людмила Іванівна має більше 35 років досвіду роботи в юридичній сфері.

Після закінчення Харківського юридичного інституту в 1973 році за спеціальністю «правознавство» працювала в Луганській області в органах державної влади, юристом на підприємстві, нотаріусом, суддею, адвокатом.

З 1986 по 1996 рік обіймала посаду старшого юриста Азовського морського пароплавства - підприємства, до складу якого на той час входили всі порти Азовського моря, судноремонтні заводи і Керченська переправа. Підприємство управляло також 133 морськими судами всіх типів. На додаток до великого досвіду в сфері морського права, отриманому в пароплавстві, пройшла стажування в агентській компанії «Долфін» в Італії.

У 1996 році Людмила Мащенко стала партнером і співзасновником юридичної фірми МБЛС. У тому ж році, з командою юристів МБЛС, розробила і вперше застосувала схему арешту морського торгівельного судна на території України в порту Маріуполь. Є одним з провідних фахівців-практиків у сфері морського права в Україні. Зокрема, в 1995 році вона входила до складу консультативної групи при розробці Кодексу торгівельного мореплавства України.

Людмила Іванівна є автором статей у фахових транспортних і юридичних виданнях на тему правового регулювання посередництва у працевлаштуванні моряків за кордоном і інші теми, які стосуються правового регулювання морських перевезень.

Володіє російською та українською мовами. Застосовує в роботі англійську мову.

Публікації:

 
Влада Мащенко - фото

Мащенко Влада Володимирівна

партнер

моб.: +38 050 697 07 87

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Влада - випускниця господарсько-правового факультету Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого, м. Харків.

Кар'єру юриста почала в 2001 році.

До початку роботи в МБЛС працювала юрисконсультом ЗАТ «Севастопольський морський завод», м Севастополь, юристом компанії з управління активами «Глобус Ессет Менеджмент» та ТОВ «Енергетичний стандарт (Україна)», г. Киев, групи "Енергетичний стандарт", до складу якої входять: Львівобленерго, Черкасиобленерго, Запоріжтрансформатор і активи судноплавної компанії Укррічфлот.

Влада спеціалізується на представництві інтересів підприємств у судах і виконанні судових рішень. У той же час має успішний досвід мирного врегулювання спорів. Зокрема, врегулювання багаторічної суперечки двох девелоперських корпорацій, в результаті якого сторони домовилися про спільну діяльність в проекті, який був предметом спору. Крім того, Влада спеціалізується на захисті інтересів підприємств при проведенні перевірок контролюючими та правоохоронними органами, а також є фахівцем в питаннях нерухомості, зокрема: юридичного супроводу угод з нерухомістю (придбання цілісних майнових комплексів, оренди та ін.), а також будівництва, оспорювання / захисту прав на землю, оскарження рішень органів місцевого самоврядування, захисту прав орендарів та інших.

Влада говорить українською і російською мовами. Застосовує в роботі англійську мову.

Публікації:

НОВИНИ

Практика розгляду спорів щодо коригування митної вартості товарів і порушення митних правил

Андрій Мащенко, спеціально для аналітичного видання “Юрист & Закон”. У своїй практиці ми зіткнулися з низкою перепон на шляху імпортних товарів, які перетинають український кордон. Зокрема, нам...

Читати далі

Нововведення в податковому законодавстві для фізичних осіб підприємців

Влада і Людмила Іванівна Мащенко розповіли на засіданні Комітету з розвитку жіночого підприємництва у Маріупольському відділенні Донецької Торгово-промислової палати, 06.12.2019р., про нововведення ...

Читати далі

Як відновити незаконно звільненого співробітника і отримати компенсацію за час вимушеного прогулу. Чи зможе він потім працювати?

Чи можливо відновити на роботі незаконно звільненого працівника? Так. Чи можливо після відновлення на роботі спокійно працювати на підприємстві, яке захотіло вас позбутися? Такі випадки бувають, ал...

Читати далі
^
X