Юридичні послуги міжнародного класу   •   Захист Ваших інтересів в Україні та у всьому світі   •   Київ +38 (050) 441 3615   •   Маріуполь +38 (0629) 410 144

В нашій команді працюють досвідчені юристи з багаторічним стажем

 
Андрій Мащенко - фото

Мащенко Андрій Геннадійович

керуючий партнер

моб.: +38 050 441 36 15

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Андрій - випускник економіко-правового факультету Донецького національного університету та факультету міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, з відзнакою.

Працює в МБЛС з 1999 року.

Має досвід безпосередньої роботи в іноземних юрисдикціях, у тому числі юридичного супроводу ділових переговорів і захисту громадян України за кордоном, веде справи у співпраці з іноземними адвокатами.

Андрій спеціалізується на представництві інтересів клієнтів в судах при вирішенні цивільних і господарських спорів, справах про адміністративні правопорушення. Має досвід вирішення земельних спорів, стягнення боргів в Україні і за кордоном, захисту прав інвесторів в будівельних проектах та ін. Андрієм напрацьований великий, а іноді ексклюзивний досвід арешту морських суден в Україні і в іноземних юрисдикціях.

Андрій консультує з питань структурування бізнесу, в т.ч. з використанням офшорних структур.

Є автором ряду статей в спеціалізованих виданнях, зокрема, про правила арешту морських торговельних суден, міжнародне транспортне сполучення та інших.

Андрій має право на заняття адвокатською діяльністю.

Володіє українською, англійською та російською мовами.

У рейтингу «Юридичної Газети» за результатами 2012-2013 років названий одним з 5 кращих юристів в практиці морського права в Україні. Юридична фірма МБЛС під керівництвом Андрія увійшла до ТОП-10 в практиках транспортного, морського і митного права відповідно до рейтингу Юридичної газети - Юридичні компанії України, 2016. Був юридичним радником голови правління ПАТ «Українська залізниця», директором з правових питань та корпоративного управління цього підприємства.

 
Людмила Мащенко - фото

Мащенко Людмила Іванівна

партнер, керуюча маріупольським офісом

офіс: +38 0629 410 144

моб.: +38 050 564 73 63

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Людмила Іванівна Мащенко має більше 35 років досвіду роботи в юридичній сфері.

Після закінчення Харківського юридичного інституту в 1973 році за спеціальністю «правознавство» працювала в Луганській області в органах державної влади, юристом на підприємстві, нотаріусом, суддею.

У 1986 році пані Мащенко була запрошена на роботу в юридичний відділ Азовського морського пароплавства, яке на той момент об'єднувало всі порти Азовського моря, судноремонтні заводи, Керченську переправу, а також управляв 133 морськими судами. На додаток до великого досвіду в сфері морського права, отриманому в пароплавстві, пані Мащенко пройшла стажування в агентській компанії «Долфін» в Італії.

У 1996 році Людмила Мащенко стала партнером і співзасновником юридичної фірми МБЛС.

У 1996 році Людмила Іванівна з командою юристів МБЛС розробила і вперше застосувала схему арешту морського торгового судна на території України в порту Маріуполь.

Людмила Мащенко є одним з провідних фахівців-практиків у сфері морського права в Україні. Зокрема, в 1995 році вона входила до складу консультативної групи при розробці Кодексу торгового мореплавання України.

Має свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю.

 
Влада Мащенко - фото

Мащенко Влада Володимирівна

партнер

моб.: +38 050 697 07 87

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Влада має великий успішним досвідом представництва інтересів підприємств в судах господарської, адміністративної та цивільної спеціалізацій всіх інстанцій, а також досвідом виконання судових рішень. Працюючи юристом великих підприємств, набула значного досвіду захисту інтересів підприємств в процесі проведення перевірок контролюючими та правоохоронними органами.

Влада має успішний досвід мирного врегулювання суперечок між великими компаніями. Серед успіхів Влади, зокрема, врегулювання багаторічної суперечки двох девелоперських корпорацій, в результаті якого сторони домовилися про спільну діяльність в проекті, який був предметом спору.

Влада є фахівцем в питаннях нерухомості. Має багатий досвід юридичного супроводу угод з нерухомістю, в тому числі повного супроводу придбання цілісних майнових комплексів, оренди, будівництва, а також вирішення спорів, пов'язаних з нерухомістю, включаючи вирішення земельних спорів (оскарження / захисту прав на землю, оскарження рішень органів місцевого самоврядування, захисту прав орендарів землі та інших).

Влада - випускниця господарсько-правового факультету Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого, м Харків.

Юридичну практику почала в 2001 році. До початку роботи в МБЛС працювала юрисконсультом ЗАТ «Севастопольський морський завод», м. Севастополь, а також компанії з управління активами «Глобус ессет менеджмент» і ТОВ «Енергетичний стандарт (Україна)», м. Київ, групи "Енергетичний стандарт", яка об'єднує Львівобленерго, Черкасиобленерго, Запоріжтрансформатор і судноплавну компанію Укррічфлот.

 
Наталя Шпак - фото

Шпак Наталія Іванівна

партнер

моб.: +380 50 388 47 38

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Наталя закінчила російський державний торгово-економічний університет у Москві (економіка торгівлі), Одеський державний університет ім. Мечникова (факультет Державного устрою, правознавство), Київський Національний університет ім. Т. Шевченка (факультет психології).

Працює з 1990 року.

Її спеціалізації - морське право, міжнародна торгівля, практика вирішення спорів, енергетика і природні ресурси.

Наталя - член Асоціації правників України та Національної асоціації адвокатів України, суддя третейського суду при Міжнародній торговій палаті України, Заслужений юрист України.

Володіє російською, українською, англійською та італійською мовами.

НОВИНИ

Андрій Мащенко та Наталія Шпак взяли участь в обговоренні нових регламентів Міжнародного комерційного арбітражного суду і Морської арбітражної комісії

12 квітня 2018 року у Національному університеті «Одеська юридична академія» у м. Одеса відбулося фахове обговорення змін у процесуальному законодавстві України щодо судової підтримки міжнародн...

Читати далі

Представники МБЛС взяли участь в роботі Конференції BOSCO

22-23 лютого 2018 р. партнери Юридичної фірми «МБЛС» Андрій Мащенко та Наталія Шпак взяли участь у роботі Конференції BOSCO - лідера в організації щорічних конференцій VIP-класу в галузі міжнародног...

Читати далі

МБЛС - в ТОП-7 юркомпаній в практиці транспортного / морського права

Юридична фірма МБЛС увійшла до ТОП-7 юридичних компаній в практиці транспортного / морського права в Україні згідно з рейтингом видання Юридична газета - «Лідери ринку 2017». ...

Читати далі
^
X