Юридичні послуги міжнародного класу   •   Захист Ваших інтересів в Україні та у всьому світі   •   Київ +38 (050) 441 3615   •   Маріуполь +38 (0629) 410 144

У МБЛС працюють юристи з великим і успішним досвідом участі в судових процесах в Україні.

Завдяки співпраці з МБЛС сотні наших клієнтів виграли судові справи в господарських, адміністративних і цивільних судах. Це справи про стягнення боргів, стягнення сум заподіяної шкоди і збитків, захисту права власності та інвестицій, спонукання до виконання договірних зобов'язань, захист честі, гідності та ділової репутації, визнання незаконними та скасування рішень податкових органів, митниці, трудових спорів.

Серед наших успіхів:

 • стягнення боргів з КБ «Приватбанк» та примушення банку до виконання договірних зобов'язань (повернення сум неповернених депозитів, примушення до видачі векселя належної форми),
 • захист прав землекористувача в суперечці з АХК «Київміськбуд» у справі про звільнення земельної ділянки,
 • примус будівельної компанії «Консоль» - найбільшого забудовника АР Крим - до підписання мирової угоди з інвестором і передачі йому у власність створеного в результаті спільної діяльності нерухомого майна.

Прикладами успішних справ проти податкових і митних органів є:

 • скасування низки рішень Запорізької митниці про збільшення митної вартості імпортованих товарів,
 • представництво інтересів декларантів і вантажовласників у справах про порушення митних правил, в результаті - повернення клієнтам вилучених митницею вантажів і припинення порушених адміністративних проваджень, уникнення накладення на декларанта та вантажовласника фінансових санкцій.

У суперечках з податковою:

 • визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, прийнятих Маріупольської податковою інспекцією, про зменшення відємного значення ПДВ і накладення фінансових санкцій на виробниче підприємство

та інші справи.

В особі наших юристів Ви отримаєте надійний юридичний захист в українських судах.

Український суд - світлина


Приклади наших юридичних послуг

 • представництво інтересів громадян і юридичних осіб в судах в господарських, адміністративних і цивільних справах, а також третейських судах на території України
 • арешти майна, в тому числі вантажів, іншого рухомого та нерухомого майна для забезпечення позову, арешти морських суден
 • супровід виконання судових рішень
 • супровід процедур банкрутства, захист інтересів кредиторів
 • захист прав та інтересів фізичних і юридичних осіб, які постраждали від дій державних органів України, в Європейському суді з прав людини (Страсбург)

Якщо Ви шукаєте досвідчених і висококваліфікованих юристів та адвокатів, які представлять Ваші інтереси в українських судах - звертайтеся до МБЛС в наші офіси в Києві або Маріуполі!


Приклади наших справ

Захист інтересів державного підприємства у спорі з Керченським портом про стягнення заборгованості та неустойки

Наші юристи представляли інтереси державного підприємства – морського агентства у спорі із Керченським портом про стягнення заборгованості із портових зборів та неустойки у зв’язку із простроченням платежів. Юристи МБЛС підготували необхідні процесуальні документи та представляли інтереси клієнта у Господарському суді Донецької області, Донецькому господарському апеляційному суді, Вищому господарському суді України та Верховному суді України, де була доведена безпідставність позовних вимог.

Захист інтересів підприємства монополіста у м. Маріуполь у сфері газопостачання та газифікації у спорі з найбільшим комерційним банком країни - КБ «ПриватБанк»

Юристи МБЛС провели більше десяти окремих судових справ в інтересах маріупольського підприємства монополіста у сфері газопостачання та газифікації про стягнення з КБ «ПриватБанк» неповернених депозитних вкладів, компенсації за користування чужими грошовими коштами та штрафних санкцій на загальну суму близько 900 000 доларів США. Справа була вкрай насиченою процесуальними діями, зокрема, нашим юристам доводилось регулярно нейтралізовувати явно незаконні рішення та постанови, прийняті судами, які не мали відношення до справи (були прийняті із порушенням норм територіальної підсудності та інших процесуальних норм). Юристи МБЛС представляли інтереси клієнта у господарських судах Донецької та Дніпропетровської областей, Дніпропетровському апеляційному господарському суді, Вищому господарському та Верховному судах України, а також забезпечували ефективне виконання судових рішень аж до отримання клієнтом грошей на банківський рахунок.

Захист інтересів приватного інвестора у спорі з будівельною фірмою «Консоль» у зв’язку зі спільною діяльністю з будівництва багатоквартирного будинку у районі Великої Ялти

Клієнт звернувся до МБЛС після прийняття Ялтинським міським судом Автономної республіки Крим рішення про припинення дії договору про спільну діяльність у будівництві житлового будинку. Судове рішення було прийняте за позовом колишнього партнера клієнта – однієї з найбільших будівельних фірм АР Крим «Консоль». Відповідно, будівельна фірма відмовилась виконувати свої обов’язки з виділення та передачі йому у власність частини приміщень у житловому багатоквартирному будинку у Великій Ялті (смт. Масандра).

В інтересах клієнта юристи нашої фірми подали новий позов до Ялтинського міського суду АР Крим, після чого відповідач ініціював зустрічний позов, а також ряд інших позовів із метою затягування процедури розгляду основної справи по суті. У результаті юристи МБЛС захищали інтереси клієнта як у вищезгаданому Ялтинському районному суді АР Крим, так і у Скадовському районному суді Херсонської області, Приморському районному суді м. Маріуполя Донецької області, Апеляційному суді Автономної Республіки Крим та Верховному суді України. Після проведення ряду судових розглядів, будівельна фірма підписала мирову угоду із клієнтом – інвестором, завдяки якої права інвестора на отримання майна були відновлені.

Захист інтересів землекористувача у спорі з будівельною компанією ХК «Київміськбуд»

Наші юристи захистили інтереси землекористувача у спорі із найбільшою будівельною компанією м. Києва ХК «Київміськбуд». Спірна ділянка землі рішенням Київської міської ради була відведена будівельній компанії під будівництво багатоповерхових будинків. Юристи МБЛС оскаржили рішення міської ради та представляли інтереси землекористувача у Господарському суді м. Києва у спорі за зустрічним позовом будівельної компанії про звільнення земельної ділянки. Завдяки роботі МБЛС клієнт продовжив користування земельною ділянкою.

Представництво інтересів промислового підприємства у спорах з податковими та митними органами України

Юристами МБЛС були проведені судові справи в адміністративних судах Донецької та Запорізької областей всіх рівнів за позовами до Маріупольської об'єднаної податкової інспекції та Запорізької митниці про скасування податкових повідомлень-рішень першої про відмову підприємству у наданні бюджетного відшкодування податку на додану вартість, податкових повідомлень-рішень про зменшення суми бюджетного відшкодування ПДВ та накладення фінансових санкцій. Позови до Запорізької митниці були подані про скасування її рішень про збільшення митної вартості імпортованих підприємством товарів. Також юристи МБЛС представляли інтереси підприємства у справі про порушення митних правил за протоколом, складеним Запорізькою митницею. Вантаж було вилучено митницею, санкція статті Кодексу про адміністративні правопорушення України, порушення якої інкримінували декларанту, передбачала конфіскацію вилученого у підприємства вантажу і накладення на підприємство штрафу в розмірі вартості цього вантажу.

В результаті проведених МБЛС в інтересах підприємства судових справ всі зазначені рішення податкових і митних органів були визнані судами неправомірними і скасовані. Вилучений вантаж було повернуто підприємству. Суми ПДВ були підприємству відшкодовані. Загальна сума позовів склала еквівалент близько 500 000 доларів США.

Представництво інтересів кредитора у процедурі банкрутства

Наші юристи представляли інтереси великої маріупольської компанії – металотрейдера як кредитора у справі про банкрутство однієї із найбільших компаній України – виробника та торгівця профнастилом та металочерепицею. Господарським судом м. Києва були визнані грошові вимоги кредитора на суму близько 100 000 тисяч доларів США.

Пошук активів компанії в Україні

Ліквідатор британської компанії звернувся до МБЛС з проханням надати допомогу у пошуку інформації про наявні в Україні активи цієї компанії. Наші юристи провели масштабний пошук майна, у тому числі грошових коштів підприємства, та надали клієнту детальний звіт.

^
X