Юридичні послуги міжнародного класу   •   Захист Ваших інтересів в Україні та у всьому світі   •   Київ +38 (050) 441 3615   •   Маріуполь +38 (0629) 410 144

Ми надаємо такі юридичні послуги, як:

  • представництво інтересів громадян і юридичних осіб в іноземних судах у господарських, адміністративних та цивільних справах
  • ведення справ у міжнародному комерційному арбітражі
  • арешти майна за кордоном, застосування інших забезпечувальних заходів
  • визнання та виконання іноземних судових та арбітражних рішень в Україні та рішень українських судів за кордоном
  • стягнення боргів з іноземних боржників
Міжнародний суд - зображення

Приклади наших справ

Захист інтересів українських підприємств у міжнародному комерційному арбітражі

Наші юристи мають значний досвід захисту українських клієнтів у міжнародних комерційних арбітражах, які проходили на території Англії, Швеції, Швейцарії та України за правилами (регламентами) ЮНСІТРАЛ, Лондонського міжнародного арбітражного суду (LCIA), Міжнародної Торгівельної Палати (ICC), Арбітражного інституту при Стокгольмській Торгівельній Палаті (SCC Arbitration Institute), Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП України.

Вказані спори стосувались широкого кола питань, таких, як постачання товарів та різноманітного обладнання, контрактів на будування суден на українських суднобудівних заводах, надання консультаційних (посередницьких) послуг, надання банківських гарантій, захист іноземних інвестицій на території України. Наші юристи брали участь у розробці правової позиції по справі, відборі та призначенні арбітрів, здійснювали пошук та збір письмових доказів, пошук та підготовку свідків, отримання експертних висновків, залучення іноземних юристів та координацію їх роботи, підготовку та подання процесуальних документів. Також під час роботи по вказаних справах часто досліджувалися можливості для оскарження арбітражних рішень за місцем їх прийняття та можливості для виконання іноземних арбітражних рішень за кордоном та в Україні.

Стягнення заборгованості з офшорної компанії шляхом судового процесу у Греції

Клієнт звернувся до компанії з проханням стягнути заборгованість по заробітній платі з компанії, зареєстрованої у офшорній зоні (Маршалові острови). Юристи МБЛС разом із грецькими колегами підготували та подали до грецького суду позов до засновників судноплавної компанії з вимогою про виплату заборгованості по заробітній платі, надбавки за понаднормову працю, а також різниці між заробітною платою, передбаченою трудовим договором та Грецьким колективним договором, а також представляли інтереси клієнта у суді міста Пірей (Греція). Крім того, за ініціативи наших юристів щодо судновласників було порушено кримінальну справу у зв’язку з несплатою вказаної заборгованості.

Захист громадян України, затриманих та звинувачених у скоєнні тяжких злочинів на території Шрі-Ланки

Родичі підозрюваних звернулись до МБЛС після отримання повідомлення про затримання українських громадян поліцією Шрі-Ланки за підозрою у скоєнні тяжких злочинів. МБЛС оперативно забезпечило сприяння підозрюваним з боку посольства України в Індії та почесного консула України у Шрі-Ланці, а також винайняла місцевого адвоката для забезпечення захисту прав затриманих у суді. Підозрюваним також був наданий перекладач. Під час кількох виїздів до країни затримання, юристами МБЛС був проведений збір інформації, яка стосується справи, інформації щодо умов утримання підозрюваних у тюрмі попереднього ув’язнення, стану їх здоров’я, перебігу та перспектив судового слідства.

Виконання в Естонії рішення українського суду про стягнення боргу

Клієнт звернувся до компанії з проханням про надання допомоги у стягненні заборгованості з естонської компанії. З урахуванням спеціальної підсудності цієї категорії справ, юристами МБЛС була подана позовна заява до українського суду. У ході ведення справи була отримана ухвала українського суду про видання доручення компетентному суду м. Таллінна про допит посадових осіб відповідача. Крім того, за наслідками судового розгляду, незважаючи на заперечення відповідача, український суд прийняв рішення про стягнення заборгованості. Після отримання рішення наші юристи разом із естонськими колегами підготували відповідні документи та забезпечили виконання рішення українського суду на території Естонії. Рішення було виконано в примусовому порядку. Борг був стягнуто у повному обсязі.

Виконання у РФ рішень українського суду про стягнення заборгованості по заробітній платі моряків

За дорученням групи клієнтів – громадян України, МБЛС здійснила виконання 22 українських судових рішень проти судновласника – ліберійської компанії про стягнення несплаченої заробітної плати членам екіпажу судна «Star Lite» (прапор – Сент-Вінсент). У якості заходу забезпечення позовів судно було заарештовано у порту Новоросійськ (РФ). Під час роботи над справою юристи МБЛС використали Конвенцію про правову допомогу, укладену між державами – членами СНД, яка передбачає спрощену процедуру визнання та прийняття до виконання судових рішень, а також домовились із іншими стягувачами про уступку права вимоги. Такі дії наших юристів зробили можливою сплату заборгованості членам екіпажу ще до продажу судна з аукціону.

^
X