MBLS - стираємо кордони   •   Ваш юридичний радник в міжнародній торгівлі, перевезеннях і інвестиціях   •   Київ   •   Маріуполь   •   +38 (066) 265 0645

Юристи МБЛС надають послуги в галузі комерційного / торгівельного права і відносин з митницею.

У нас багатий досвід підготовки та правової експертизи комерційних договорів. Зокрема, це договори купівлі-продажу, поставки, перевезення, фрахтування суден, агентських договорів та інші.

Для мінімізації оподаткування та зручності виконання договорів ми можемо запропонувати структурування угод з використанням спеціально створених корпоративних структур - компаній зі спеціальною метою.

При порушенні термінів оплати або поставки товарів контрагентами за зовнішньоекономічними договорами ми проведемо переговори з банками, податковими та іншими уповноваженими органами для запобігання накладення на імпортера або експортера фінансових і адміністративних санкцій.

Ми представляємо інтереси клієнтів в судах і міжнародному комерційному арбітражі.

Оскаржуємо рішення митних органів, зокрема, про коригування митної вартості товарів. Представляємо інтереси в судах у справах про порушення митних правил.

Надаємо послуги комерційним і виробничим підприємствам, експедиторам і перевізникам.

Наші юристи завжди готові взяти активну участь в переговорах і розробити правовий механізм, який максимально відповідає побажанням і діловим цілям наших клієнтів.

Перемовини - зображення

Приклади наших послуг

  • підготовка і правова експертиза міжнародних (зовнішньоекономічних) контрактів, а також договорів між резидентами України.
  • спори з митними органами.
  • забезпечення дотримання вимог валютного законодавства та врегулювання суперечок з фіскальними органами з цього приводу
  • відшкодування ПДВ

Якщо Ви шукаєте досвідчених і висококваліфікованих юристів з комерційного / торгівельного права - звертайтеся до МБЛС в наші офіси в Києві або Маріуполі!


Приклади наших справ

Правовий супровід переговорів про постачання кранового обладнання з Китаю до Російської Федерації

Наші юристи супроводжували переговори між найбільшим російським постачальником кранового обладнання до "ОАО Российские жележные дороги" та китайською машинобудівною корпорацією у м. Шанхай, КНР. За підсумками переговорів була підписана попередня угода про виробництво обладнання на території Китаю та постачання його до Російської Федерації, а також про створення російсько-китайського спільного підприємства. Окрім того, юристами МБЛС була досліджена можливість реєстрації представництва російської компанії у спеціальному адміністративному регіоні КНР – Гонконзі.

^
X