MBLS - стираємо кордони   •   Ваш юридичний радник в міжнародній торгівлі, перевезеннях і інвестиціях   •   Київ   •   Маріуполь   •   +38 (066) 265 0645
В Україні збільшився розмір аліментів
Юристи МБЛС домоглися стягнення Оболонським районим судом м. Києва на користь матері аліментів на утримання дітей у розмірі 20 000 грн. на місяць на двох дітей.
Наразі такий розмір аліментів є одним з найбільших в країні. 01.09.2020 Київський апеляційний суд залишив зазначене судове рішення без змін, а апеляційну скаргу відповідача - без задоволення.
Відповідач - бізнесмен, заперечуючи проти позову намагався довести своє скрутне матеріальне становище з посиланням на довідку податкової інспекції про нульові доходи.  Суд, не прийняв цей аргумент до уваги, враховуючі наявні у платника корпоративні права у 4х господарських товариствах, права власності на нерухомість, доведені витрати у великому розмірі тощо. Суд взяв до уваги також стан здоров’я батьків, їх шлюбний стан, стан здоров’я дітей, інші обставини.
З повним текстом рішення Оболонського районного суду м. Києва можна ознайомитись за посиланням http://reyestr.court.gov.ua/Review/88590800

Електронний документообіг | U-LEARN

Законодавство України передбачає можливість укладання договорів в усній та письмовій формі. Письмова форма поділяється на: просту та нотаріальну. При цьому сторони мають досягти згоди щодо усіх істотних умови договору, якими, зокрема - є предмет, ціна та і строк договору.

Відносним нововведенням щодо письмової форми договору є укладання договору в електронній формі.

Актуальність електронного документообігу на даний момент зумовлена карантинними обмеженнями, коли зустрічі з контрагентами, зокрема для підписання угод віч-на-віч ускладнені, а паузи в роботі призводять до втрати прибутків.

Зеленський підписав закон про підвищення мінімальної зарплати | Українська  правда

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" № 822-ІХ, який парламент ухвалив на позачерговій сесії 25 серпня 2020 року.

"Це ті кроки, які ми можемо зробити у напрямку достойного рівня життя українців. З підвищенням мінімальної заробітної плати зростуть і доходи працівників бюджетної сфери: вчителів, вихователів, соцпрацівників, оскільки їхні посадові оклади розраховуються за єдиною тарифною сіткою, а також медиків", – зазначив Володимир Зеленський.

Ааптивний карантин в Україні подовжено до 31 жовтня. Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив вчора, 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів.

Шмигаль: "Збільшення захворюваності в останні тижні змушує нас діяти більш рішуче. Сьогодні на засіданні ми розглянемо питання про продовження карантину на 2 місяці. Обмеження і зонування територій по кольорам діятимуть щонайменше до 1 листопада. До 31.10 ми продовжимо карантин".

Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня.

«В залежності від епідемічної ситуації в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях - районах, встановлюється зелений, жовтий, помарнчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Рівень визначається автоматизованим програмним забезпеченням на основі певних алгоритмів і зібраних даних і затверджується Національною комісією ТЕБ та НС », - зазначив Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

Bosco Conference - щорічна міжнародна B2C конференція і виставка WealthPro Україна Київ 2020 року, пройшла 20-21 лютого в Hilton Kyiv.
site foto 6.03
У роботі конференції взяв участь Андрій Мащенко - директор юридичної фірми MBLS.
WealthPro Ukraine Kyiv - це унікальна мережева платформа, яка дозволяє професіоналам в області корпоративного права, оподаткування, структурування міжнародного бізнесу, зустрічатися зі своїми партнерами і клієнтами з усього світу.
site foto 6.03 2
Програма конференції охопила такі теми, як інвестиції, бізнес-імміграція, оподаткування, управління майном, захист активів, створення міжнародних структур і т. Д.
 
^
X