MBLS - стираємо кордони   •   Ваш юридичний радник в міжнародній торгівлі, перевезеннях і інвестиціях   •   Київ   •   Маріуполь   •   +38 (066) 265 0645

Влада Мащенко, партнер юридичної фірми «МБЛС»

19 вересня 2019 р. у Маріуполі за підтримки Донецької торгово-промислової палати пройшов форум ділових жінок.

Влада Мащенко - партнер юридичної фірми «МБЛС» - взяла участь в роботі форуму.

16 серпня 2019 року у м. Одеса відбулося засідання Транспортного комітету Асоціації правників України.

Темою засідання стали: «Спори у сфері торговельного мореплавства та шляхи їх вирішення».

Андрій Мащенко - директор ТОВ «Юридична фірма «МБЛС» - виступив з доповіддю на тему: «Стягнення боргів з судноплавних компанії - нюанси».

Танкер NEYMA / NIKA SPIRIT - зображення

Коментарі Андрія Мащенко радіо «Голос Столиці» про правомірність затримання Службою безпеки України та Військовою прокуратурою російського танкера NEYMA / NIKA SPIRIT:

Форум портових міст «Майбутнє у моря» - фото

В Маріуполі 17 липня 2019 року відбувся Форум портових міст «Майбутнє у моря». Організатором форуму виступила Маріупольська міська Рада. У форумі взяли участь представники міських рад Одеси і Чорноморська.

Італійсько-український бізнес форум

Форум був організований Спілкою промисловців і підприємців України, Торгово-промисловою палатою України та Конфедерацією італійської промисловості (Confindustria) за ініціативою Мінекономрозвитку і торгівлі України та Посольства України в Італійській республіці.

Під час заходу пан Посол презентував інвестиційно привабливі сектори економіки Чілі. Відбулося неформальне спілкування з паном Хуліо Браво Юбіні, Послом Республіки Чилі в Польщі й Україні та Енріке Карраско, директором ProChile в Польщі.

^
X