Юридичні послуги міжнародного класу   •   Захист Ваших інтересів в Україні та у всьому світі   •   Київ   •   Маріуполь   •   +38 (066) 265 0645

Скріншот відео

В Укрінформ відбулася дискусія про законність дій створеної в 2017 підпорядкованої Міністерству інфраструктури України Морської адміністрації, яка почала роботу у 2018 році.

Аварія танкерів Candy і Maestro - зображення

Фото Twitter

Азовське море стало морем без Закону, і в цьому винна Росія.

Такий висновок багато хто зробив після того, як два торговельні судна, які знаходились під американськими санкціями, пов'язані з незаконним транспортуванням палива в Іран і Сирію, спалахнули біля Керченської протоки з 21 по 23 січня.

Андрій Мащенко коментує для ICTV - скріншот

Коментар юристів МБЛС для новин телеканалу ICTV у зв'язку з нападом російських військових кораблів на кораблі Військово-морський сил України в Керченській протоці 25.11.2018.

Андрій Мащенко - фото

Як кожна робота, стягнення боргів з судноплавних компаній, має свої нюанси. В рамках цієї статті, у вигляді короткого огляду, викладені нюанси, з якими нам довелося зіткнутися, спеціалізуючись, зокрема, на правовому обслуговуванні морських перевезень.

Андрій Мащенко і Наталія Шпак - світлина

12 квітня 2018 року у Національному університеті «Одеська юридична академія» у м. Одеса відбулося фахове обговорення змін у процесуальному законодавстві України щодо судової підтримки міжнародного арбітражу та третейського судочинства.

Андрій Мащенко і Наталя Шпак - світлина

22-23 лютого 2018 р. партнери Юридичної фірми «МБЛС» Андрій Мащенко та Наталія Шпак взяли участь у роботі Конференції BOSCO - лідера в організації щорічних конференцій VIP-класу в галузі міжнародного права, захисту і управління активами, інвестицій, оподаткування і міжнародного консалтингу.

^
X