Юридичні послуги міжнародного класу   •   Захист Ваших інтересів в Україні та у всьому світі   •   Київ   •   Маріуполь   •   +38 (066) 265 0645

Танкер NEYMA / NIKA SPIRIT - зображення

Коментарі Андрія Мащенко радіо «Голос Столиці» про правомірність затримання Службою безпеки України та Військовою прокуратурою російського танкера NEYMA / NIKA SPIRIT:

Форум портових міст «Майбутнє у моря» - фото

В Маріуполі 17 липня 2019 року відбувся Форум портових міст «Майбутнє у моря». Організатором форуму виступила Маріупольська міська Рада. У форумі взяли участь представники міських рад Одеси і Чорноморська.

Італійсько-український бізнес форум

Форум був організований Спілкою промисловців і підприємців України, Торгово-промисловою палатою України та Конфедерацією італійської промисловості (Confindustria) за ініціативою Мінекономрозвитку і торгівлі України та Посольства України в Італійській республіці.

Під час заходу пан Посол презентував інвестиційно привабливі сектори економіки Чілі. Відбулося неформальне спілкування з паном Хуліо Браво Юбіні, Послом Республіки Чилі в Польщі й Україні та Енріке Карраско, директором ProChile в Польщі.

Андрій Мащенко на засіданні суду - скріншот з відео

Андрій Мащенко (директор Юридична фірма “МБЛС”) прийняв участь у розгляді справи в Окружному адміністративному суді м. Києва за позовом Асоціація “Морська палата України до Державної служби морського та річкового транспорту України ( Морська адміністрація ) та Міністерства інфраструктури України про визнання протиправними дій і зобов'язання вчинити дії, а саме про визнання протиправним проведення Морською адміністрацією конкурсів на заняття “вакантних” посад капітанів морських портів України і зобов’язання Міністерства інфраструктури утриматися від призначення на посади переможців конкурсів.

Скріншот відео

В Укрінформ відбулася дискусія про законність дій створеної в 2017 підпорядкованої Міністерству інфраструктури України Морської адміністрації, яка почала роботу у 2018 році.

^
X