Юридичні послуги міжнародного класу   •   Захист Ваших інтересів в Україні та у всьому світі   •   Київ +38 (050) 441 3615   •   Маріуполь +38 (0629) 410 144

Юридична газета - скріншот


Юридична фірма МБЛС увійшла до ТОП-7 юридичних компаній в практиці транспортного / морського права в Україні згідно з рейтингом видання Юридична газета - «Лідери ринку 2017».

5 років Національній асоціації адвокатів України - фото

17 листопада 2017

Національна асоціація адвокатів України (НААУ) провела міжнародну конференцію, присвячену 5-річчю заснування НААУ - професійної самоврядної організації українських адвокатів.

7 жовтня 2017

6 і 7 жовтня 2017 року представники компанії МБЛС Андрій Мащенко і Наталія Шпак взяли участь у другому щорічному Investment Promotion Forum ODESSA 5T у м. Одеса, що представляє собою платформу для обміну досвідом з ключовими гравцями інвестиційного ринку в області торгівлі, трастів, транспорту, технологій і туризму.

7 червня 2017

Юридична фірма «МБЛС» і The Indian Lawyer TM вирішили діяти як партнери в справах, які зачіпають українську та індійську юрисдикції.

The Indian Lawyer ТМ - індійська юридична фірма з офісами в Нью-Делі, Мумбаї і Хайдарабад.

11 травня 2017

Людмила Мащенко - фото

Людмила Іванівна Мащенко, партнер Юридичної фірми «МБЛС», взяла участь в обговоренні сьогодення і майбутнього судноплавства і морського бізнесу в Україні в програмі Маріупольського телебачення «Слово проти слова».

28 квітня 2017

Андрій Мащенко - фото

Андрій Мащенко - керуючий партнер ТОВ «Юридична фірма «МБЛС» - увійшов до складу Комітету з міжнародних зв'язків Національної асоціації адвокатів України. Комітет з міжнародних зв’язків є постійно діючим колегіальним дорадчим органом, утвореним при Національній асоціації адвокатів України.

^
X