MBLS - стираємо кордони   •   Ваш юридичний радник в міжнародній торгівлі, перевезеннях і інвестиціях   •   Київ   •   Маріуполь   •   +38 (066) 265 0645

Андрій Мащенко, спеціально для аналітичного видання “Юрист & Закон”.

У своїй практиці ми зіткнулися з низкою перепон на шляху імпортних товарів, які перетинають український кордон. Зокрема, нам довелося представляти інтереси клієнтів у спорах із митними органами у справах про скасування рішень митниці щодо коригування митної вартості товарів, а також у справах про порушення митних правил, в яких нашим клієнтам загрожувала конфіскація товару й накладання на декларантів штрафів у розмірі вартості товару, ціна якого становила десятки тисяч євро. Відповідну судову практику й висновки щодо можливості захистити інтереси імпортерів та експортерів наводимо нижче.


GROSHI

Влада і Людмила Іванівна Мащенко розповіли на засіданні Комітету з розвитку жіночого підприємництва у Маріупольському відділенні Донецької Торгово-промислової палати, 06.12.2019р., про нововведення в податковому законодавстві для фізичних осіб підприємців.

Зокрема, такі зміни торкнулись наступного:

Влада Мащенко - світлина

Чи можливо відновити на роботі незаконно звільненого працівника? Так.

Чи можливо після відновлення на роботі спокійно працювати на підприємстві, яке захотіло вас позбутися? Такі випадки бувають, але ймовірність дуже мала.

Кожен звільнений працівник, який бажає оскаржити своє неправомірне звільнення повинен задати собі питання «Навіщо мені це треба?».

Чорне море - зображення

Стаття KyivPost, Ігор Коссов, опубліковано 25 жовтня.

Експерти: Андрій Мащенко, директор ТОВ «Юридична фірма «МБЛС»; Сергій Корсунський, колишній посол України в Туреччині; Майкл Петерсен, директор Російського інституту морських досліджень у військово-морському коледжі США; Сонер Кагаптай, автор книги «Імперія Ердогана» - експерт з питань відносин Туреччини з США, інші.

Влада Мащенко, партнер юридичної фірми «МБЛС»

19 вересня 2019 р. у Маріуполі за підтримки Донецької торгово-промислової палати пройшов форум ділових жінок.

Влада Мащенко - партнер юридичної фірми «МБЛС» - взяла участь в роботі форуму.

16 серпня 2019 року у м. Одеса відбулося засідання Транспортного комітету Асоціації правників України.

Темою засідання стали: «Спори у сфері торговельного мореплавства та шляхи їх вирішення».

Андрій Мащенко - директор ТОВ «Юридична фірма «МБЛС» - виступив з доповіддю на тему: «Стягнення боргів з судноплавних компанії - нюанси».

^
X