MBLS - стираємо кордони   •   Ваш юридичний радник в міжнародній торгівлі, перевезеннях і інвестиціях   •   Київ   •   Маріуполь   •   +38 (066) 265 0645

Якщо Ви відстояли права дитини у суді, пройшли найчастіше принизливий етап визначення розміру аліментів, - це час, коли можливо віддихатись та  спокійно  спланувати подальші дії. Встановлений судом розмір аліментів не є остаточним і підлягає перегляду залежно від певних обставин.

Для збільшення розміру аліментів, встановлених рішенням суду, необхідні три складові.

По-перше, це об’єктивно існуюча несправедливість встановленого розміру аліментів.

Якщо той з батьків, який після розлучення не живе з дитиною, може дозволити собі нове помешкання, нове авто, відпочинки за кордоном, якщо він є власником бізнесу, але за даними податкової він бідний як церковна миша, то мінімальний розмір аліментів, які Вам присудив суд, є несправедливим.

По-друге, необхідна Ваша наполеглива праця.

Саме так! Ви і ваш адвокат можете скільки завгодно стверджувати, що є об’єктивна необхідність і можливість переглянути встановлений розмір аліментів і збільшити його. Однак, голослівні заяви в суді призведуть до втрат: втрати часу, судових витрат, заподіють шкоду Вашій нервовій системі.

                                                                                                                                                                        

14/04/2021

Андрій Мащенко. Спеціально для видання ЮРИСТ&ЗАКОН для випуску: «Альтернативні методи вирішення спорів» від 08 квітня 2021 року.

Міжнародний комерційний арбітраж є способом врегулювання суперечок між учасниками зовнішньоекономічних операцій (хоча б одна зі сторін повинна бути нерезидентом України). В міжнародному комерційному арбітражі також можуть розглядатись спори підприємств з іноземними інвестиціями і міжнародних об'єднань та організацій, створених на території України, між собою, спори між їх учасниками, суперечки таких організацій з іншими суб'єктами права України.

Спори ж, які розглядаються національними судами - не потребують обов’язкового іноземного елементу.

Право на арбітражне врегулювання спору виникає при укладенні сторонами арбітражної угоди, яка може бути у вигляді арбітражного застереження в самому комерційному договорі / контракті або у вигляді окремої письмової угоди. Така угода може бути укладена, зокрема, шляхом обміну листами, а також шляхом обміну позовною заявою та відзивом на позов, в яких одна із сторін стверджує наявність угоди, а інша проти цього не заперечує.

Для звернення до національного суду окрема угода не вимагається, особи можуть звертатись на підставі Закону. Єдиною умовою - є наявність у сторони процесуальної дієздатності, критерії якої визначаються законодавством.

Електронний документообіг | U-LEARN

Законодавство України передбачає можливість укладання договорів в усній та письмовій формі. Письмова форма поділяється на: просту та нотаріальну. При цьому сторони мають досягти згоди щодо усіх істотних умови договору, якими, зокрема - є предмет, ціна та і строк договору.

Відносним нововведенням щодо письмової форми договору є укладання договору в електронній формі.

Актуальність електронного документообігу на даний момент зумовлена карантинними обмеженнями, коли зустрічі з контрагентами, зокрема для підписання угод віч-на-віч ускладнені, а паузи в роботі призводять до втрати прибутків.

В Україні збільшився розмір аліментів
Юристи МБЛС домоглися стягнення Оболонським районим судом м. Києва на користь матері аліментів на утримання дітей у розмірі 20 000 грн. на місяць на двох дітей.
Наразі такий розмір аліментів є одним з найбільших в країні. 01.09.2020 Київський апеляційний суд залишив зазначене судове рішення без змін, а апеляційну скаргу відповідача - без задоволення.
Відповідач - бізнесмен, заперечуючи проти позову намагався довести своє скрутне матеріальне становище з посиланням на довідку податкової інспекції про нульові доходи.  Суд, не прийняв цей аргумент до уваги, враховуючі наявні у платника корпоративні права у 4х господарських товариствах, права власності на нерухомість, доведені витрати у великому розмірі тощо. Суд взяв до уваги також стан здоров’я батьків, їх шлюбний стан, стан здоров’я дітей, інші обставини.
З повним текстом рішення Оболонського районного суду м. Києва можна ознайомитись за посиланням http://reyestr.court.gov.ua/Review/88590800

Зеленський підписав закон про підвищення мінімальної зарплати | Українська  правда

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" № 822-ІХ, який парламент ухвалив на позачерговій сесії 25 серпня 2020 року.

"Це ті кроки, які ми можемо зробити у напрямку достойного рівня життя українців. З підвищенням мінімальної заробітної плати зростуть і доходи працівників бюджетної сфери: вчителів, вихователів, соцпрацівників, оскільки їхні посадові оклади розраховуються за єдиною тарифною сіткою, а також медиків", – зазначив Володимир Зеленський.

Ааптивний карантин в Україні подовжено до 31 жовтня. Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив вчора, 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів.

Шмигаль: "Збільшення захворюваності в останні тижні змушує нас діяти більш рішуче. Сьогодні на засіданні ми розглянемо питання про продовження карантину на 2 місяці. Обмеження і зонування територій по кольорам діятимуть щонайменше до 1 листопада. До 31.10 ми продовжимо карантин".

^
X