MBLS - стираємо кордони   •   Ваш юридичний радник в міжнародній торгівлі, перевезеннях і інвестиціях   •   Київ   •   Маріуполь   •   +38 (066) 265 0645

Влада Мащенко - світлина

Чи можливо відновити на роботі незаконно звільненого працівника? Так.

Чи можливо після відновлення на роботі спокійно працювати на підприємстві, яке захотіло вас позбутися? Такі випадки бувають, але ймовірність дуже мала.

Кожен звільнений працівник, який бажає оскаржити своє неправомірне звільнення повинен задати собі питання «Навіщо мені це треба?».

Чорне море - зображення

Стаття KyivPost, Ігор Коссов, опубліковано 25 жовтня.

Експерти: Андрій Мащенко, директор ТОВ «Юридична фірма «МБЛС»; Сергій Корсунський, колишній посол України в Туреччині; Майкл Петерсен, директор Російського інституту морських досліджень у військово-морському коледжі США; Сонер Кагаптай, автор книги «Імперія Ердогана» - експерт з питань відносин Туреччини з США, інші.

Влада Мащенко, партнер юридичної фірми «МБЛС»

19 вересня 2019 р. у Маріуполі за підтримки Донецької торгово-промислової палати пройшов форум ділових жінок.

Влада Мащенко - партнер юридичної фірми «МБЛС» - взяла участь в роботі форуму.

16 серпня 2019 року у м. Одеса відбулося засідання Транспортного комітету Асоціації правників України.

Темою засідання стали: «Спори у сфері торговельного мореплавства та шляхи їх вирішення».

Андрій Мащенко - директор ТОВ «Юридична фірма «МБЛС» - виступив з доповіддю на тему: «Стягнення боргів з судноплавних компанії - нюанси».

Танкер NEYMA / NIKA SPIRIT - зображення

Коментарі Андрія Мащенко радіо «Голос Столиці» про правомірність затримання Службою безпеки України та Військовою прокуратурою російського танкера NEYMA / NIKA SPIRIT:

Форум портових міст «Майбутнє у моря» - фото

В Маріуполі 17 липня 2019 року відбувся Форум портових міст «Майбутнє у моря». Організатором форуму виступила Маріупольська міська Рада. У форумі взяли участь представники міських рад Одеси і Чорноморська.

^
X