Юридичні послуги міжнародного класу   •   Захист Ваших інтересів в Україні та у всьому світі   •   Київ   •   Маріуполь   •   +38 (066) 265 0645

Андрій Мащенко коментує для ICTV - скріншот

Коментар юристів МБЛС для новин телеканалу ICTV у зв'язку з нападом російських військових кораблів на кораблі Військово-морський сил України в Керченській протоці 25.11.2018.

Андрій Мащенко - фото

Як кожна робота, стягнення боргів з судноплавних компаній, має свої нюанси. В рамках цієї статті, у вигляді короткого огляду, викладені нюанси, з якими нам довелося зіткнутися, спеціалізуючись, зокрема, на правовому обслуговуванні морських перевезень.

Андрій Мащенко і Наталія Шпак - світлина

12 квітня 2018 року у Національному університеті «Одеська юридична академія» у м. Одеса відбулося фахове обговорення змін у процесуальному законодавстві України щодо судової підтримки міжнародного арбітражу та третейського судочинства.

Андрій Мащенко і Наталя Шпак - світлина

22-23 лютого 2018 р. партнери Юридичної фірми «МБЛС» Андрій Мащенко та Наталія Шпак взяли участь у роботі Конференції BOSCO - лідера в організації щорічних конференцій VIP-класу в галузі міжнародного права, захисту і управління активами, інвестицій, оподаткування і міжнародного консалтингу.

Юридична газета - скріншот


Юридична фірма МБЛС увійшла до ТОП-7 юридичних компаній в практиці транспортного / морського права в Україні згідно з рейтингом видання Юридична газета - «Лідери ринку 2017».

5 років Національній асоціації адвокатів України - фото

17 листопада 2017

Національна асоціація адвокатів України (НААУ) провела міжнародну конференцію, присвячену 5-річчю заснування НААУ - професійної самоврядної організації українських адвокатів.

^
X