MBLS - стираємо кордони   •   Ваш юридичний радник в міжнародній торгівлі, перевезеннях і інвестиціях   •   Київ   •   Маріуполь   •   +38 (066) 265 0645
 
site foto 6.03
 
Bosco Conference - щорічна міжнародна B2C конференція і виставка WealthPro Україна Київ 2020 року, пройшла 20-21 лютого в Hilton Kyiv.У роботі конференції взяв участь Андрій Мащенко - директор юридичної фірми MBLS.
WealthPro Ukraine Kyiv - це унікальна мережева платформа, яка дозволяє професіоналам в області корпоративного права, оподаткування, структурування міжнародного бізнесу, зустрічатися зі своїми партнерами і клієнтами з усього світу.
Програма конференції охопила такі теми, як інвестиції, бізнес-імміграція, оподаткування, управління майном, захист активів, створення міжнародних структур і т.д.
 
site foto 6.03 2
 
 

site foto

Зустріч бізнесу з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом України в Китайській Народній Республіці, Камишевим С.О. відбулась у Торгово-промисловій палаті України 24 січня 2020р.

Наразі Китай стає головним торговельним партнером України, як за обсягами експорту так і імпорту, тому розмова українського бізнесу з Послом була вкрай актуальна. Представники торговельних і виробничих українських підприємств висловили пану Послу побажання стосовно покращення дипломатичного захисту їх інтересів, забезпечення їх виходу і присутності на ринку Китаю. Також підприємці висловлювались щодо труднощів, які виникають при митному оформленні товарів. Було висловлено побажання покращення авіаційного сполучення між країнами.

Андрій Мащенко, директор ТОВ “Юридична фірма “МБЛС” висловив пану Послу побажання розширення географії наявних консульських відділів Посольства в регіонах КНР задля зручної комунікації громадян України, зокрема підприємців, з Посольством та задля забезпечення швидкого реагування Посольства в разі виникнення складнощів на території Китаю.

Пан Комишев був призначений на посаду Надзвичайного і Повноважного Посла України в КНР указом Президента України від 18.12.2019 №912/2019.

Андрій Мащенко, спеціально для аналітичного видання “Юрист & Закон”.

У своїй практиці ми зіткнулися з низкою перепон на шляху імпортних товарів, які перетинають український кордон. Зокрема, нам довелося представляти інтереси клієнтів у спорах із митними органами у справах про скасування рішень митниці щодо коригування митної вартості товарів, а також у справах про порушення митних правил, в яких нашим клієнтам загрожувала конфіскація товару й накладання на декларантів штрафів у розмірі вартості товару, ціна якого становила десятки тисяч євро. Відповідну судову практику й висновки щодо можливості захистити інтереси імпортерів та експортерів наводимо нижче.


GROSHI

Влада і Людмила Іванівна Мащенко розповіли на засіданні Комітету з розвитку жіночого підприємництва у Маріупольському відділенні Донецької Торгово-промислової палати, 06.12.2019р., про нововведення в податковому законодавстві для фізичних осіб підприємців.

Зокрема, такі зміни торкнулись наступного:

Влада Мащенко - світлина

Чи можливо відновити на роботі незаконно звільненого працівника? Так.

Чи можливо після відновлення на роботі спокійно працювати на підприємстві, яке захотіло вас позбутися? Такі випадки бувають, але ймовірність дуже мала.

Кожен звільнений працівник, який бажає оскаржити своє неправомірне звільнення повинен задати собі питання «Навіщо мені це треба?».

Чорне море - зображення

Стаття KyivPost, Ігор Коссов, опубліковано 25 жовтня.

Експерти: Андрій Мащенко, директор ТОВ «Юридична фірма «МБЛС»; Сергій Корсунський, колишній посол України в Туреччині; Майкл Петерсен, директор Російського інституту морських досліджень у військово-морському коледжі США; Сонер Кагаптай, автор книги «Імперія Ердогана» - експерт з питань відносин Туреччини з США, інші.

^
X