MBLS - стираємо кордони   •   Ваш юридичний радник в міжнародній торгівлі, перевезеннях і інвестиціях   •   Київ   •   Маріуполь   •   +38 (066) 265 0645

Правоохоронці повідомили громадянину України про підозру за фактом піратства. За повідомленням прес-служби Офісу Генпрокурора такий злочин в Україні розслідується вперше.

Першим в історії України морським піратом виявився житель Миколаєва.

До МБЛС звернувся український вантажоодержувач у зв’язку зі зверненням французького морського перевізника - контейнерної лінії CMA CGM до Комерційного трибуналу м. Марсель з позовом про стягнення збитків.

Справа була ускладнена кількістю залучених сторін з різних країн, підсудністю спорів між ними, застосовуванням до правовідносин міжнародного та іноземного права.

Ділимося новинами про цікаві справи, проведені юристами МБЛС. Цього разу у практиці міжнародного морського права та міжнародних корпоративних відносин.

До нас звернувся один з учасників проекту з організації роботи міжнародної судноплавної лінії між Україною, країною Близького Сходу та країною Європейського Союзу.

В рамках цієї справи, юристи МБЛС надали Клієнту консультації з наступних питань: 

Мащенко Андрій Геннадійович - директор ЮФ «МБЛС» виступив спікером на онлайн конференціях, присвячених технологіям ліквідації розливів органічних забруднень і нафтопродуктів в межах відведених акваторій, проведених за участю Одеської філії Адміністрації морських портів України і групи терміналів ТІС - найбільшого стивідорного оператора в Україні.

Тренінги-семінари були проведені Чорноморським тренінговим центром під егідою «ЕКОНАД ГРУП», яка впродовж 25 років розробляє і впроваджує природоохоронні технології, спрямовані на захист навколишнього природного середовища від нафтових забруднень.

В рамках доповіді, Андрій зробив огляд основних міжнародно-правових актів і норм українського законодавства, що регулюють питання, пов'язані з забрудненнями портових акваторій і попередженням забруднення моря. Висвітлив питання відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок забруднення морських вод, зокрема нафтою. Розповів про порядок повідомлення про розлив, взаємодії територіальних органів Державної екологічної інспекції та Адміністрації морських портів після розливу, порядок фіксації факту і джерела забруднення, оцінки завданих збитків. Андрій приділив увагу страхуванню і іншим засобам забезпечення відповідальності судновласника, підставам обмеження відповідальності судновласника та випадкам звільнення його від відповідальності, порядку подання претензій та позовів у зв'язку з розливами. Розповів також про порядок і підстави затримання та арешту морських суден у зв'язку з забрудненням моря.

Будемо раді відповісти на питання, пов'язані з вищеназваної темою.

Юридична фірма «МБЛС» з успіхом захистила у суді вітчизняного виробника ексклюзивних меблів від вимог ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
 
Справа, що розглядалася в господарському суді, не була простою, потребувала від команди Юридичної фірми «МБЛС» орієнтування в регуляторних актах в галузі енергопостачання. Однак, адаптивність – є одним із важливіших рис нашій фірми.
 
В результаті наполегливості наших юристів та злагодженості дій бухгалтерського відділу Клієнта, ми отримали підтримку з боку суду, який визнав незаконним рішення комісії оператора системи з розгляду актів про порушення Правил роздрібного ринку електроенергії про донарахування для Клієнта обсягів електричної енергії.
 
Перемога в суді в цій справі довела неспроможність грошових вимог ДТЕК і протиправність загроз припинення енергопостачання для вітчизняного виробника.
 
Щиро вітаю ПП "Фабрикант", ТОВ «Лірона» та команду юристів Юридичної фірми «МБЛС»!

Якщо Ви відстояли права дитини у суді, пройшли найчастіше принизливий етап визначення розміру аліментів, - це час, коли можливо віддихатись та  спокійно  спланувати подальші дії. Встановлений судом розмір аліментів не є остаточним і підлягає перегляду залежно від певних обставин.

Для збільшення розміру аліментів, встановлених рішенням суду, необхідні три складові.

По-перше, це об’єктивно існуюча несправедливість встановленого розміру аліментів.

Якщо той з батьків, який після розлучення не живе з дитиною, може дозволити собі нове помешкання, нове авто, відпочинки за кордоном, якщо він є власником бізнесу, але за даними податкової він бідний як церковна миша, то мінімальний розмір аліментів, які Вам присудив суд, є несправедливим.

По-друге, необхідна Ваша наполеглива праця.

Саме так! Ви і ваш адвокат можете скільки завгодно стверджувати, що є об’єктивна необхідність і можливість переглянути встановлений розмір аліментів і збільшити його. Однак, голослівні заяви в суді призведуть до втрат: втрати часу, судових витрат, заподіють шкоду Вашій нервовій системі.

^
X