НАШІ ПОСЛУГИ

Ми захищаємо інтереси наших клієнтів в Україні та за кордоном

НАШІ ПОСЛУГИ

Ми захищаємо інтереси наших клієнтів в Україні та за кордоном

юстиція - зображення

ПРО КОМПАНІЮ

Юридична фірма МБЛС заснована в 1996 році і однією з перших в Україні почала надавати юридичні послуги в сфері морського права і міжнародної торгівлі.

На сьогоднішній день ми є однією з кращих юридичних фірм в країні в практиках митного, морського і транспортного права. Нашими клієнтами є не тільки українські, а й судноплавні та інші підприємства з США, Великобританії, Греції, Швейцарії, Кореї, Ліберії та інших країн світу. У компанії працюють досвідчені професіонали з багаторічним досвідом, в тому числі з досвідом роботи в державних органах і компаніях.

НОВИНИ І АНАЛІТИКА

Як збільшити розмір аліментів встановлений судом? Що таке додаткові витрати на дитину і як отримати гроші для їх фінансування?

Якщо Ви відстояли права дитини у суді, пройшли найчастіше принизливий етап визначення розміру аліментів, - це час, коли можливо віддихатись та  спокійно  спланувати подальші дії. Встановле...

Читати далі

МІЖНАРОДНИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ АРБІТРАЖ і НАЦІОНАЛЬНІ СУДИ

                                                        &nbs...

Читати далі

Електронний документообіг для бізнесу: чи можна укласти договір в електронній формі?

Законодавство України передбачає можливість укладання договорів в усній та письмовій формі. Письмова форма поділяється на: просту та нотаріальну. При цьому сторони мають досягти згоди щодо усіх істо...

Читати далі
^
X