MBLS - стираємо кордони   •   Ваш юридичний радник в міжнародній торгівлі, перевезеннях і інвестиціях   •   Київ   •   Маріуполь   •   +38 (066) 265 0645

В нашій команді працюють досвідчені юристи з багаторічним стажем

 
Андрій Мащенко - фото

Мащенко Андрій Геннадійович

керуючий партнер

моб.: +38 050 441 36 15

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Андрій - випускник економіко-правового факультету Донецького національного університету та факультету міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, з відзнакою.

Стаж юридичної роботи - з 1999 року. Адвокат - з 2008 року.

Спеціалізується на правовому супроводі щоденної господарської діяльності підприємств в Україні та зовнішньоекономічної діяльності. Структуруванні бізнесу з використанням офшорних компаній. Веденні судових спарв в українських і закордонних судах. Має великий, а іноді ексклюзивний досвід арештів морських суден в Україні і за кордоном.

Має досвід безпосередньої роботи в іноземних юрисдикціях, зокрема супроводу ділових переговорів і захисту громадян України за кордоном, веде справи у співпраці з іноземними адвокатами.

Є членом Асоціації правників України та Національної асоціації адвокатів України, член комітету з міжнародних зв'язків НААУ.

Є автором статей в авторитетних юридичних і ділових виданнях на тему міжнародного транспортного сполучення та застосування в Україні норм міжнародного морського права.

У рейтингу «Юридичної Газети» за результатами 2012-2013 років названий одним з 5 кращих юристів в практиці морського права в Україні.

Працював директором з правових питань і корпоративного управління ПАТ «Укразалізниця», радником з правових питань голови правління цього підприємства.

Володіє українською, англійською та російською мовами.

Публікації:

 
Людмила Мащенко - фото

Мащенко Людмила Іванівна

партнер, керуюча маріупольським офісом

моб.: +38 050 564 73 63

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Людмила Іванівна має більше 35 років досвіду роботи в юридичній сфері.

Після закінчення Харківського юридичного інституту в 1973 році за спеціальністю «правознавство» працювала в Луганській області в органах державної влади, юристом на підприємстві, нотаріусом, суддею, адвокатом.

З 1986 по 1996 рік обіймала посаду старшого юриста Азовського морського пароплавства - підприємства, до складу якого на той час входили всі порти Азовського моря, судноремонтні заводи і Керченська переправа. Підприємство управляло також 133 морськими судами всіх типів. На додаток до великого досвіду в сфері морського права, отриманому в пароплавстві, пройшла стажування в агентській компанії «Долфін» в Італії.

У 1996 році Людмила Мащенко стала партнером і співзасновником юридичної фірми МБЛС. У тому ж році, з командою юристів МБЛС, розробила і вперше застосувала схему арешту морського торгівельного судна на території України в порту Маріуполь. Є одним з провідних фахівців-практиків у сфері морського права в Україні. Зокрема, в 1995 році вона входила до складу консультативної групи при розробці Кодексу торгівельного мореплавства України.

Людмила Іванівна є автором статей у фахових транспортних і юридичних виданнях на тему правового регулювання посередництва у працевлаштуванні моряків за кордоном і інші теми, які стосуються правового регулювання морських перевезень.

Володіє російською та українською мовами. Застосовує в роботі англійську мову.

Публікації:

 
Влада Мащенко - фото

Мащенко Влада Володимирівна

партнер

моб.: +38 050 697 07 87

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Влада - випускниця господарсько-правового факультету Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого, м. Харків.

Кар'єру юриста почала в 2001 році.

До початку роботи в МБЛС працювала юрисконсультом ЗАТ «Севастопольський морський завод», м Севастополь, юристом компанії з управління активами «Глобус Ессет Менеджмент» та ТОВ «Енергетичний стандарт (Україна)», г. Киев, групи "Енергетичний стандарт", до складу якої входять: Львівобленерго, Черкасиобленерго, Запоріжтрансформатор і активи судноплавної компанії Укррічфлот.

Влада спеціалізується на представництві інтересів підприємств у судах і виконанні судових рішень. У той же час має успішний досвід мирного врегулювання спорів. Зокрема, врегулювання багаторічної суперечки двох девелоперських корпорацій, в результаті якого сторони домовилися про спільну діяльність в проекті, який був предметом спору. Крім того, Влада спеціалізується на захисті інтересів підприємств при проведенні перевірок контролюючими та правоохоронними органами, а також є фахівцем в питаннях нерухомості, зокрема: юридичного супроводу угод з нерухомістю (придбання цілісних майнових комплексів, оренди та ін.), а також будівництва, оспорювання / захисту прав на землю, оскарження рішень органів місцевого самоврядування, захисту прав орендарів та інших.

Влада говорить українською і російською мовами. Застосовує в роботі англійську мову.

Публікації:

НОВИНИ

МБЛС консультує щодо порядку розпорядження заарештованими в Україні російськими морськими суднами

МБЛС надало консультації учасникам конкурсу АРМА (Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів), які виявили бажання...

Читати далі

31 серпня-02 вересня 2021 р. Транс Експо Одеса. Розвиток транспортної системи України: виклики та перспективи. Порти та мультимодальні перевезення.

З 31 серпня по 02 вересня 2021 року в будівлі Одеського морського терміналу відбулася традиційна виставка Транс Експо Одеса, яка надала площі компаніям морської галузі: перевізникам, експедиторам, і...

Читати далі

13.08.2021 відбулась онлайн зустріч “8 нових ринків. Можливості для бізнесу”

13.08.2021 відбулась онлайн зустріч “8 нових ринків. Можливості для бізнесу”. У зустрічі взяли участь: Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільского господарства - Тарас Качка; Прези...

Читати далі
^
X