Юридичні послуги міжнародного класу   •   Захист Ваших інтересів в Україні та у всьому світі   •   Київ +38 (050) 441 3615   •   Маріуполь +38 (0629) 410 144

Юристи МБЛС консультують з питань відкриття та ведення бізнесу в Україні та за кордоном, в тому числі з питань реєстрації підприємств та іноземних представництв, отримання дозволів та ліцензій, купівлі-продажу бізнесу та нерухомого майна.

Ми супроводжуємо поточні та складні проекти, експортні та імпортні операції.

Консультуємо з питань трудових відносин, а також з питань перевірок фіскальних і правоохоронних органів.

Представляємо інтереси компаній в судах та міжнародному арбітражі, в суперечках з працівниками, контрагентами і державними органами.

В рамках юридичного супроводу будівельного бізнесу допомагаємо в отриманні земельних ділянок в оренду, отриманні дозвільної документації, укладенні супутніх будівництву договорів, надаємо відповідні консультації. Беремо участь у вирішенні спорів та розбіжностей.

Наші юристи - фахівці з досвідом роботи в юридичних службах великих підприємств різних сфер діяльності.

Наші клієнти - українські та іноземні компанії.

Монети і біткоін - зображення

Приклади наших послуг

  • правовий супровід створення бізнесу
  • купівля - продаж бізнесу
  • правовий супровід господарської діяльності компаній
  • юридичний супровід будівництва об’єктів
  • вирішення спорів

Якщо Вам потрібні фахівці для юридичного супроводу Вашого бізнесу і інвестицій - звертайтеся до МБЛС в наші офіси в Києві або Маріуполі!


Приклади наших справ

Супровід іноземних інвестицій у порти України

На замовлення однієї з провідних світових логістичних компаній наші юристи підготували юридичний висновок про можливість та процедуру створення процесінгової зони у вигляді технопарку на території одного із найбільших портів України, у тому числі будівництва на території порту терміналів для зберігання вантажів, митних ліцензійних складів (МЛС) та складів тимчасового зберігання (СТЗ).

Представництво інтересів роботодавця у спорі про поновлення на роботі звільненого працівника

Представництво інтересів українського державного підприємства у спорі про поновлення на роботі працівника, звільненого у зв’язку зі скороченням штату та виплатою йому компенсації за час вимушеного прогулу. Юристи МБЛС представляли інтереси клієнта у районному суді м. Маріуполя та апеляційному суді Донецької області, де їм вдалося довести обґрунтованість та законність звільнення працівника.

Супроводження надання позики українському підприємству іноземною компанією

Наші юристи надали юридичну підтримку вітчизняному позичальнику – логістичній компанії та іноземному позикодавцю (Республіка Кіпр) в оформленні позики в іноземній валюті. МБЛС розробила і погодила зі сторонами текст угоди про позику, а також підготувала необхідні документи та представила інтереси компанії- позичальника під час обов’язкової реєстрації договору в Національному банку України.

Захист інтересів промислового підприємства у податкових органах України. Представництво інтересів підприємства в банківській установі

Податкова інспекція повідомила підприємство про порушення валютного законодавства України у зв'язку з недопоставкою сплаченого підприємством імпортного товару. Відповідно до норм законодавства України податкові органи мають право стягнути з підприємства пеню за кожний день перевищення встановленого законодавством строку поставки сплаченого резидентом України та неодержаного ним у вказаний законодавством строк імпортного товару. Розмір фінансової санкції досягає вартості непоставленого товару. За підсумками проведених юристами МБЛС переговорів з банком, що обслуговує підприємство, зовнішньоекономічна операція була знята з банком валютного контролю в результаті чого небезпека накладення на підприємство фінансових санкцій була відвернена.

^
X