MBLS - стираємо кордони   •   Ваш юридичний радник в міжнародній торгівлі, перевезеннях і інвестиціях   •   Київ   •   Маріуполь   •   +38 (066) 265 0645

site foto

Зустріч бізнесу з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом України в Китайській Народній Республіці, Камишевим С.О. відбулась у Торгово-промисловій палаті України 24 січня 2020р.

Наразі Китай стає головним торговельним партнером України, як за обсягами експорту так і імпорту, тому розмова українського бізнесу з Послом була вкрай актуальна. Представники торговельних і виробничих українських підприємств висловили пану Послу побажання стосовно покращення дипломатичного захисту їх інтересів, забезпечення їх виходу і присутності на ринку Китаю. Також підприємці висловлювались щодо труднощів, які виникають при митному оформленні товарів. Було висловлено побажання покращення авіаційного сполучення між країнами.

Андрій Мащенко, директор ТОВ “Юридична фірма “МБЛС” висловив пану Послу побажання розширення географії наявних консульських відділів Посольства в регіонах КНР задля зручної комунікації громадян України, зокрема підприємців, з Посольством та задля забезпечення швидкого реагування Посольства в разі виникнення складнощів на території Китаю.

Пан Комишев був призначений на посаду Надзвичайного і Повноважного Посла України в КНР указом Президента України від 18.12.2019 №912/2019.

^
X