MBLS - стираємо кордони   •   Ваш юридичний радник в міжнародній торгівлі, перевезеннях і інвестиціях   •   Київ   •   Маріуполь   •   +38 (066) 265 0645

Зеленський підписав закон про підвищення мінімальної зарплати | Українська  правда

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" № 822-ІХ, який парламент ухвалив на позачерговій сесії 25 серпня 2020 року.

"Це ті кроки, які ми можемо зробити у напрямку достойного рівня життя українців. З підвищенням мінімальної заробітної плати зростуть і доходи працівників бюджетної сфери: вчителів, вихователів, соцпрацівників, оскільки їхні посадові оклади розраховуються за єдиною тарифною сіткою, а також медиків", – зазначив Володимир Зеленський.

 

В результаті із 1 вересня мінімальна зарплата підвищена:

- у місячному розмірі із 4723 грн до 5000 грн;

- у погодинному розмірі із 28,31 грн до 29.20 грн.

Натомість розмір прожиткового мінімуму залишається незмінним. Востаннє його збільшили із 1 липня 2020 року.

Мінімальна місячна зарплата та посадовий оклад працівників

Розмір зарплати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної зарплати (ч. 1 ст. 31Закону України "Про оплату праці" від 24.03.1995 р. № 108/95-ВР, далі - Закон про оплату праці). Тому починаючи з вересня 2020 року оплачують працю не нижче 5000 грн у місячному розмірі та 29.20 грн у погодинному розмірі.

У свою чергу мінімальний посадовий оклад (тарифну ставку) встановлюють у розмірі, не меншому за прожитковий мінімум, встановлений для працездатних осіб на 1 січня календарного року (ч. 6 ст. 6 Закону про оплату праці). Тож цей показник залишається незмінним упродовж 2020 року - 2102 грн.

Тому, відповідно до зазначених новвоведень, хоч роботодавці і не зобов'язані змінювати посадові оклади з вересня 2020 року, які передбачені трудовими договорами або штатними розписами, вважаємо за доцільне все-таки збільшити їх розмір, шляхом внесення змін до штатниих розписів, або підписання додаткових угод до трудових договорів до рівня не нижче мінімальної заробітньоїї плати, щоб уникнути санкцій. Оскільки, якщо працівнику нарахували заробітню плату в меншому розмірі, то роботодавцю загрожує штраф. В іншому випадку треба встановити відповідні доплати окремим наказом або наказами. 

Часто в організаціях система оплати праці «прив’язана» до розміру МЗП із «прив’язкою» до міжпосадових коефіцієнтів. Таким чином, зростання  МЗП  потягне за собою кратне збільшення посадових окладів працівників. Оскільки змін зазнають усі посади в штатному розписі, враховуючи необхідність доплат, доцільно затверджувати штатний розпис у новій редакції.

Відповідно до ст. 265 КЗпП роботодавці несуть фінансову відповідальність за порушення встановлених строків виплати зарплати працівникам більш як за один місяць та виплату її не в повному обсязі у вигляді штрафу в розмірі 3 мінімальних зарплат (тепер це 15 000 грн).

Низка показників визначається залежно від розмірів мінімальної зарплати чи прожиткового мінімуму, які встановлено законом станом на 1 січня податкового (звітного) року. Тобто їх розмір фіксується на 01.01.2020 р., і діють вони протягом усього 2020 року.

Тож на весь 2020 рік лишаються незмінними:

- сума податкової соцпільги, а також граничний розмір доходу, який надає право на неї;

- неоподатковувані суми добових витрат;

- неоподатковуваний розмір подарунків;

- неоподатковувана сума, яку сплачують на користь вітчизняних вищих і професійно-технічних навчальних закладів;

- сума неоподатковуваної благодійної допомоги;

- неоподатковувані виплати чи відшкодування від профспілок;

- податок на нерухоме майно;

- єдиний податок для платників груп 1 та 2;

- збір за паркування авто;

- транспортний податок;

- туристичний збір;

- судовий збір;

- плата за адмінпослуги й держмито;

- суми прощеного (анульованого) боргу, що не включаються до оподатковуваного доходу фізособи.

В Офісі президента також нагадали, що підвищення "мінімалки" з вересня поточного року є першим етапом, другим стане підвищення з 2021 року до 6 тисяч гривень, а протягом 2021 року мінімальна зарплата має зрости до 6,5 тисяч гривень.Згідно з пояснювальною запискою, кошти на підняття «мінімалки» хочуть взяти з тих, які зекономили на обслуговуванні держборгу. Сума складе 3,5 млрд грн. Заощадження стали можливі завдяки відхиленню фактичного курсу нацвалюти до іноземних валют у порівнянні з прогнозним курсом, врахованим під час підготовки Держбюджету на 2020 рік.

Джерело: https://zaxid.net/news/

https://biz.ligazakon.net/ua/news/192869_vdpovdalnst-za-neviplatu-zarplati-2020

https://www.pravda.com.ua/news/2020/08/29/7264607/

https://buh.ligazakon.net/ua/analitycs/197892_z-1-veresnya-zrosta-mnmalna-zarplata-yak-pokazniki-zmnyatsya

 

^
X