MBLS - стираємо кордони   •   Ваш юридичний радник в міжнародній торгівлі, перевезеннях і інвестиціях   •   Київ   •   Маріуполь   •   +38 (066) 265 0645

Андрій Мащенко і Наталя Шпак - світлина

22-23 лютого 2018 р. партнери Юридичної фірми «МБЛС» Андрій Мащенко та Наталія Шпак взяли участь у роботі Конференції BOSCO - лідера в організації щорічних конференцій VIP-класу в галузі міжнародного права, захисту і управління активами, інвестицій, оподаткування і міжнародного консалтингу.

Мета заходу - професійне висвітлення та обговорення актуальних питань в сфері оподаткування та управління активами у вітчизняній та міжнародній практиці.

Ключові теми: міжнародне податкове планування, робота в епоху змін BEPS (Base Erosion and Profit Shifting – рекомендована Організацією економічної співдружності та розвитку методологія протидвї мінімізації податків на транснаціональному рівні), AEOI (Automatic Exchange of Information – автоматичний обмін інформацією між податковими органами країн): як адаптуватися підприємцям і консультантам. Огляд законодавчих змін в різних юрисдикціях. Використання нових податкових можливостей в поєднанні з традиційними інструментами захисту активів. Особливо цікаві теми: ЄС фонди. Офшор проти Трасту. Альтернативні інвестиційні інструменти: кріптофонди, ICO (Initial Coin Offering) та ITO (Initial Token Offering), приватне розміщення.

2017 і початок 2018 року ознаменувався посиленням процесів підвищення податкової прозорості. Найбільшу роль в цьому зіграв запуск процедури автоматичного обміну податковою інформацією, а також прийняття в окремих юрисдикціях нових законів, які передбачають розкриття бенефіціарів компаній. Однак зміни відбуваються не тільки на рівні законів - змінюються «правила гри» при роботі з фінансовими інститутами, в тому числі з банками і фінансовими компаніями.

Юристи МБЛС проконсультують вас з найбільш важливих питань і нададуть свої рекомендації щодо подальшої роботи з офшорними і іншими іноземними компаніями, попередять про потенційні ризики та можливості їх мінімізації.

Андрій Мащенко і Штефан Тасджаян - світлина

Андрій Мащенко і Штефан Тасджаян (Law Offices of Stefan Taschjian, Берлін, Німеччина)

Андрій Мащенко і Артур Тиханюк - світлина

Андрій Мащенко і Артур Тиханюк (Linked Europe Group, Рига, Латвія)

^
X