Юридичні послуги міжнародного класу   •   Захист Ваших інтересів в Україні та у всьому світі   •   Київ +38 (050) 441 3615   •   Маріуполь +38 (0629) 410 144

5 жовтня 2015

Представники МБЛС взяли участь в роботі дискусійної платформи на тему «Україна на шляху до сталого розвитку: інтеграція положень Конвенції Ріо в національну політику України». Дискусія була проведена в рамках Програми розвитку ООН www.ua.undp.org.

В обговоренні взяли участь представники великого бізнесу ( «Метінвест Холдинг», «Запоріжсталь») представники Національної академії наук України, органів виконавчої та законодавчої влади України, громадських організацій.

Конвенції Ріо стали підсумком саміту Землі, що проводився в 1992 році в Ріо-де-Жанейро. Було прийнято три конвенції: про біорізноманіття, зміни клімату та боротьби з опустелюванням. Кожен з цих договорів є внеском у досягнення цілей сталого розвитку, викладених в Порядку денному на XXI століття. Три конвенції нерозривно пов'язані між собою, вони застосовуються до одних і тих же екосистем і спрямовані на вирішення взаємозалежних проблем.

^
X