MBLS - стираємо кордони   •   Ваш юридичний радник в міжнародній торгівлі, перевезеннях і інвестиціях   •   Київ   •   Маріуполь   •   +38 (066) 265 0645

5 жовтня 2015

Представники МБЛС взяли участь в роботі дискусійної платформи на тему «Україна на шляху до сталого розвитку: інтеграція положень Конвенції Ріо в національну політику України». Дискусія була проведена в рамках Програми розвитку ООН www.ua.undp.org.

В обговоренні взяли участь представники великого бізнесу («Метінвест Холдинг», «Запоріжсталь») представники Національної академії наук України, органів виконавчої та законодавчої влади України, громадських організацій.

Конвенції Ріо стали підсумком саміту Землі, що проводився в 1992 році в Ріо-де-Жанейро. Було прийнято три конвенції: про біорізноманіття, зміни клімату та боротьби з опустелюванням. Кожен з цих договорів є внеском у досягнення цілей сталого розвитку, викладених в Порядку денному на XXI століття. Три конвенції нерозривно пов'язані між собою, вони застосовуються до одних і тих же екосистем і спрямовані на вирішення взаємозалежних проблем.

^
X