MBLS - стираємо кордони   •   Ваш юридичний радник в міжнародній торгівлі, перевезеннях і інвестиціях   •   Київ   •   Маріуполь   •   +38 (066) 265 0645

Андрій Мащенко, МБЛС

7 жовтня 2017

6 і 7 жовтня 2017 року представники компанії МБЛС Андрій Мащенко і Наталія Шпак взяли участь у другому щорічному Investment Promotion Forum ODESSA 5T у м. Одеса, що представляє собою платформу для обміну досвідом з ключовими гравцями інвестиційного ринку в області торгівлі, трастів, транспорту, технологій і туризму.

Форум, створений за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Одеської міської ради, зібрав понад 500 учасників з десятків країн. Гості з Сінгапуру, Великобританії, США, Італії, Франції, Кореї, Ізраїлю, Греції та представники багатьох міжнародних фондів зібралися тут для обміну досвідом та представлення нових інвестиційних проектів.

Спікери форуму - лідери інвестиційних і девелоперських компаній - представили слухачам досягнення в інноваційних проектах у сфері IT-технологій, транспорту, ринків капіталу. Особливо хочеться відзначити найцікавіші презентації компаній Thompson Reuters (Валентин Ільчук) - постачальника аналітичної інформації, інформаційних рішень, баз даних для бізнесу, Empire State Capital (Алекс Барт) - компанії, що спеціалізується в сфері ринків капіталу, випуску боргових зобов'язань, цінних паперів, управління активами і структурованими продуктами, Forrest Equity Management в особі пана Девража - голови декількох бізнес консорціумів, які працюють в секторах енергетики та нерухомості. У сфері транспорту особливо хочеться відзначити цікаву презентацію Генерального директора VARAMAR GROUP та SHIPNEXT Варваренко А. «Тенденції в області судноплавства і транспорту і подальший перехід до автоматизації та комп’ютеризації. Перспективи України». Продукт, створений і застосований SHIPNEXT в бізнесі не має аналогів в цій області і є результатом напрацювань десятирічного досвіду компанії.

На завершення Форуму 5Т гості насолоджувалися культурною програмою, люб'язно наданої організаторами заходу.

Наталія Шпак, МБЛС

^
X