MBLS - стираємо кордони   •   Ваш юридичний радник в міжнародній торгівлі, перевезеннях і інвестиціях   •   Київ   •   Маріуполь   •   +38 (066) 265 0645

Юридична фірма «МБЛС» з успіхом захистила у суді вітчизняного виробника ексклюзивних меблів від вимог ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
 
Справа, що розглядалася в господарському суді, не була простою, потребувала від команди Юридичної фірми «МБЛС» орієнтування в регуляторних актах в галузі енергопостачання. Однак, адаптивність – є одним із важливіших рис нашій фірми.
 
В результаті наполегливості наших юристів та злагодженості дій бухгалтерського відділу Клієнта, ми отримали підтримку з боку суду, який визнав незаконним рішення комісії оператора системи з розгляду актів про порушення Правил роздрібного ринку електроенергії про донарахування для Клієнта обсягів електричної енергії.
 
Перемога в суді в цій справі довела неспроможність грошових вимог ДТЕК і протиправність загроз припинення енергопостачання для вітчизняного виробника.
 
Щиро вітаю ПП "Фабрикант", ТОВ «Лірона» та команду юристів Юридичної фірми «МБЛС»!
^
X