MBLS - стираємо кордони   •   Ваш юридичний радник в міжнародній торгівлі, перевезеннях і інвестиціях   •   Київ   •   Маріуполь   •   +38 (066) 265 0645

Мащенко Андрій Геннадійович - директор ЮФ «МБЛС» виступив спікером на онлайн конференціях, присвячених технологіям ліквідації розливів органічних забруднень і нафтопродуктів в межах відведених акваторій, проведених за участю Одеської філії Адміністрації морських портів України і групи терміналів ТІС - найбільшого стивідорного оператора в Україні.

Тренінги-семінари були проведені Чорноморським тренінговим центром під егідою «ЕКОНАД ГРУП», яка впродовж 25 років розробляє і впроваджує природоохоронні технології, спрямовані на захист навколишнього природного середовища від нафтових забруднень.

В рамках доповіді, Андрій зробив огляд основних міжнародно-правових актів і норм українського законодавства, що регулюють питання, пов'язані з забрудненнями портових акваторій і попередженням забруднення моря. Висвітлив питання відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок забруднення морських вод, зокрема нафтою. Розповів про порядок повідомлення про розлив, взаємодії територіальних органів Державної екологічної інспекції та Адміністрації морських портів після розливу, порядок фіксації факту і джерела забруднення, оцінки завданих збитків. Андрій приділив увагу страхуванню і іншим засобам забезпечення відповідальності судновласника, підставам обмеження відповідальності судновласника та випадкам звільнення його від відповідальності, порядку подання претензій та позовів у зв'язку з розливами. Розповів також про порядок і підстави затримання та арешту морських суден у зв'язку з забрудненням моря.

Будемо раді відповісти на питання, пов'язані з вищеназваної темою.

^
X