MBLS - стираємо кордони   •   Ваш юридичний радник в міжнародній торгівлі, перевезеннях і інвестиціях   •   Київ   •   Маріуполь   •   +38 (066) 265 0645

Італійсько-український бізнес форум

Форум був організований Спілкою промисловців і підприємців України, Торгово-промисловою палатою України та Конфедерацією італійської промисловості (Confindustria) за ініціативою Мінекономрозвитку і торгівлі України та Посольства України в Італійській республіці.

У форумі взяли участь більше 50 компаній з України і Італії. Представники урядів двох країн, зокрема, Міністр економіки і торгівлі України, Перший віце-прем’єр міністр С. Кубів, Міністр аграрної політики і продовольства України О. Трофімцева, заступник Міністра інфраструктури України В. Довгань, Голова Держагентства енергоефективності С. Савчук, заступник державного секретаря з іноземних справ та міжнародної співпраці Італії Манліо ді Стефано. А також Президент УСПП - А. Кінах, віце-президент з міжнародних питань Конфедерації італійської промисловості - Л. Маттіолі.

У роботі форуму також взяли участь почесний косул України в Італії, президент Confindustria Україна - Марко Тозон, Голова представництва Європейського інвестиційного банку - Жан-Ерік Де Загон.

В рамках форуму представники уряду України презентували італійським бізнесменам інвестиційно-привабливі сектори економіки України, зокрема: агро-промисловий комплекс; інфраструктуру та енергетику. Між УСПП та Confindustria був оновлений меморандум про співпрацю. Відбулися двосторонні зустрічі українських та італійських бізнесменів.

Андрій Мащенко - директор юридичної фірми «МБЛС» - під час форуму обмінявся думками з заступником Міністра інфраструктури України щодо покращення процедури передання українських морських портів у концесію вітчизняним та українським інвесторам, провів двосторонні зустрічі з італійськими бізнесменами з питань можливих інвестиційних проектів в Україні, домовився про співпрацю з італійськими колегами зі Studio Legale de Capoa E Associati, м. Рим, провів інші зустрічі.

Італійсько-український бізнес форум - фото 2

Італійсько-український бізнес форум - фото 3

Андрій Мащенко - фото

^
X