MBLS - стираємо кордони   •   Ваш юридичний радник в міжнародній торгівлі, перевезеннях і інвестиціях   •   Київ   •   Маріуполь   •   +38 (066) 265 0645

Під час заходу пан Посол презентував інвестиційно привабливі сектори економіки Чілі. Відбулося неформальне спілкування з паном Хуліо Браво Юбіні, Послом Республіки Чилі в Польщі й Україні та Енріке Карраско, директором ProChile в Польщі.

Перспективним у співробітництві з Чилі вбачається залучення чилійських інвестицій для реконструкції нафтопереробних заводів, розвідки, видобутку і переробки нафти, в галузі інформатики, харчової промисловості, енергетики, чорної та кольорової металургії, в модернізацію і будівництво залізниць, морських портів, проектів іригації.

Україна, в свою чергу, зацікавлена в реалізації інвестиційних проектів в Чилі, створенні спільних виробництв, в тому числі на компенсаційній основі, виробничій кооперації в енергетиці, чорній і кольоровій металургії, машинобудуванні, транспортному будівництві, іригації, міському транспорті, сільському господарстві та риболовств.

У перспективі чилійський ринок може розглядатися як простір для просування українських конкурентоспроможних товарів і послуг також в інші країни Латинської Америки. З урахуванням нової, більш сприятливої політичної кон’юнктури в Чилі перед Україною постає завдання максимально ефективно використати всі наявні можливості для просування вітчизняного експорту та реалізації спільних проектів.

Андрій Мащенко - директор юридичної фірми «МБЛС», під час заходу отримвав від пана Посла інформацію щодо можливості реєстрації бізнесу іноземцямі в Чілі, системи оподаткування підприємницької діяльності та захисту івестицій у Чілі.

^
X